Tradicinės lopšinės ir žaidinimai

Nauji metai – nauji susitikimai. Jūsų laukiame antradieniais, 10.00 val.
Artimiausias užsiėmimas sausio 11 d.

SVARBU: Minimalus dalyvaujančių šeimų skaičius – 5. Būtina registracija iki pirmadienio 15 val. tel. (8 46) 312113. Jei grupė nesusidarytų ir užsiėmimas neįvyktų – užsiregistravusius informuosime asmeniškai.

Užsiėmimai mokami. Įėjimas – tik su galimybių pasu. Vieta – Klaipėdos etnokultūros centras, Daržų g. 10. Užsiėmimo trukmė – 45 min.

Šių užsiėmimų pagalba siekiame sugrąžinti tradicinių kūrinėlių, skirtų mūsų mažiesiems, skambėjimą namuose. Taigi tai, ką veikiame jų metu, yra skirta išmokti ne vaikui, o tėveliams ar kitiems vyresniesiems.

Mokomės kokiomis melodijomis ir žodžiais palydėti mažylius į miego pasaulį, kokius tradicinius kūrinėlius pasitelkti norint juos nuraminti, prajuokinti, pažaidinti ir tuo pačiu – lavinti jų klausą, ritmo pojūtį bei stiprinti tarpusavio ryšio glaudumą. O kol tėveliai mokosi, vaikučiai smagiai leidžia laiką bendraamžių draugijoje.

Užsiėmimus veda Loreta Dargužienė.
**
Renginys gali būti fotografuojamas, filmuojamas, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas nuotraukose ar vaizdo įrašuose, šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar medija priemonėse.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder