Vaidas Baumila surengs koncertą Palangoje: čia nuskambės ir didžioji dalis naujo albumo dainų

(1)

Praėjusios vasaros hito „Kunigunda“ autorius, vienas garsiausių pastarojo meto šalies atlikėjų Vaidas Baumila, šiandien atskleidžia vasariškiausio koncerto datą.

Atlikėjas su grupe surengs didžiausią vasaros koncertą Palangos koncertų salėje liepos 9 dieną. Čia atlikėjas žada pristatyti ir didžiąją dalį naujojo albumo dainų, o taip pat ir visus savo karjeros hitus.

Dar metų pradžioje toje pačioje vietoje surengęs savo pasirodymą V. Baumila neslėpė džiaugsmo ir nuostabos – salė buvo sausakimša.

„Labai puikiai prisimenu šį koncertą, juo dar ilgai gyvensiu. Sugrįžti į Palangos koncertų salę po žiemos koncerto – laukiamiausias vasaros troškimas. Tai labai motyvuoja ir įkvepia, padarysime stiprų koncertą, kuriame laukiame jūsų visų!“, - pasakoja Vaidas.

Liepos 9 dieną įvyksiančiame soliniame atlikėjo koncerte be visiems gerai žinomų kūrinių „Kunigunda“, „Suknelė“, „Ant mašinos stogo“ ir kitų suskambės ir naujausi, dar niekur negirdėti kūriniai, iš būsimo albumo. Šiam koncertui atlikėjas su grupe ruošia ypatingą programą.

„Tai bus koncertas, kuriame sugrosime beveik visas dainas iš naujo mano albumo. Dvigubai linksmiau, dvigubai stipriau ir dvigubai karščiau. Jau nekantrauju jas pristatyti klausytojams, išrinkti tai, kas patinka labiausiai ir apskritai, Palangoje surengti tokį vakarėlį, kuris įsimintų dar ilgam. Juk vasara, tai metas tam“, - intriguoja kūrėjas.

V. Baumila baumila kviečia į vasariškiausią koncertą Palangos koncertų salėje liepos 9 d. Pirmas 100 bilietų pigiau. Bilietus platina Bilietai.lt

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder