Vidas Bareikis

Vidas Bareikis pristato naujausią dainą „Po 30 metų“ ir skelbia didžiausią vasaros akustinį koncertą

(1)

Šiais metais savo muzikinį dešimtmetį švenčiantis „žmogus orkestras“ – Vidas Bareikis pristato melancholiškai šmaikščią dainą „Po 30 metų“, kurios pagalba žvelgia į savo paties ateitį.

Kartu su kūriniu ištikimiausiems gerbėjams atlikėjas turi ir kitą staigmeną – jau birželio 7 dieną sostinėje surengs didžiausią akustinį koncertą, „Vasaros terasoje“.

Vasario 17 dieną sausakimšą Žalgirio areną savo muzikinio jubiliejaus proga surinkęs energingasis atlikėjas jau spėjo aplankyti ir įvairius Lietuvos miestuose, kuriuose surengė koncertinį turą, skirtą vos 100 žmonių, kiekviename mieste. Šią savo kelionę po Lietuvą dedukavo prieš dešimt metų prasidėjusiai muzikiniai karjerai. Šio turo metu gimė ir šiandien pristatoma naujoji V. Bareikio daina „Po 30 metų“.

Labai džiaugiuosi savo mintimi aplankyti vietas, kuriose prieš 10 metų ir pradėjau muzikinę karjerą. Visi 10 koncertų buvo iš anksto išparduoti ir į jaukius kamerinius renginius susirinko mano ištikimiausia publika. Buvau labai išsiilgęs šio artimo santykio ir pats turas pagimdė daugybę pozityvių minčių bei prisiminimų. Iš naujo pamilau šį akustinį formatą ir pažadėjau sau, kad tokius koncertus rengsiu dažniau ir netolimoje ateityje. Ture sutikti vyresnio amžiaus klausytojai ir paskatino mane pafantazuoti, o kaip gi atrodys mano karjera ir gyvenimas dar po 30 metų… Taip gimė idėja dainai – „šlageris“ – „Po 30 metų. Smagu, kad būtent menas ir kūryba leidžia tarsi laiko mašina nusikelti į tą fantastinę ateitį ir pasižvalgyti po ją“, –  kūrybinėmis paslaptimis dalijasi Vidas.

Naująją V.Bareikio dainą prodiusavo vienas sėkmingiausių Lietuvos prodiuserių Paulius VaicekauskasPlucando. Tai pirmasis bendras kūrėjų darbas, bet abu tikina, kad greičiausiai ne paskutinis.

Labai džiaugiuosi, kad pernai susipažinau su Pauliumi ir jis ne tik tapo mūsų VB gang muzikantu, bet ir sutiko kartu padirbėti prie naujausios projekto. Visas procesas buvo tiesiog puikus, be jokių spazmų, su daug juoko ir pozityvios energijos. Manau abu pajutome šio kūrinio nuotaiką ir tai pavyko atskleisti puikia aranžuote“, – džiaugiasi atlikėjas.

Pirmieji naujausią Vido premjerą gyvai išgirdo akustinio turo lankytojai, na, o dabar atlikėjas laikosi savo pažado ir kviečia savo klausytojus į didžiausią šios vasaros akustinį koncertą Vilniaus Vasaros terasoje“. Jau birželio 7 dieną atlikėjas žada surengti įsimintiną vakarą, kurio metu ištikimiausi Vido Bareikio gerbėjai turės progą ne tik išgirsti naujausią atlikėjo dainą, bet ir visą didžiausių atlikėjo hitų programą bei patirti akustinio koncerto atmosferą.  Joje kaip visada daug betarpiško bendravimo su publika, humoro ir su niekuo nesupainiojamos Vido energijos.

Bilietų prekyba į akustinį koncertą sostinėje prasidės jau rytoj, gegužės 10 d. 10 val. Bilietus platina Bilietai.lt.

Kviečiame įvertinti naujausią V. Bareikio kūrinį „Po 30 metų“:

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder