„Vilties bėgimas“: liko 3 dienos

„Nejuokaujame, kviečiame tautą atvykti į Klaipėdos šv. Pranciškaus onkologijos centrą ir pamatyti, kiek daug vilties ir gerumo “plytų„ įmūrijo mūsų geradariai į statinius. O kur dar savanorių paruošimas! Šiandien taip miela matyti mūsų kurtas kartonines vilties “plytas„ įmonių biuruose, kabinetuose ar mokyklose. Tai - atpildas už visus atliekamus darbus“, - sako „Vilties bėgimo“ organizatoriai.

Šv. Pranciškaus onkologijos dienos centre teikiama kvalifikuota pagalba sergantiesiems ir jų artimiesiems. Daugiau informacijos rasite svetainėje www.onkocentras.lt.

Kuriamo „Vilties miesto“ vienuolyno broliai stengiasi išplėsti solidarumo spektrą ir erdves, kad galėtų įtraukti kuo daugiau onkologinių ligonių ir jų artimųjų į įvairius paramos renginius, kurių pagrindinis - „Vilties bėgimas“. Iki jo liko trys dienos.

Kalbamės su Šv. Pranciškaus onkologijos centro direktore Aldona Kerpyte.

Šiais metais Klaipėdoje vyksta 15-asis „Vilties bėgimas“. Per tuos metus mes sustiprėjome, užaugome, sukūrėme naujas solidarumo tradicijas. Visko keliomis mintimis nenusakysi. Tarkite bent keletą sakinių apie praėjusius metus.

Labai džiugu, kad jau 15 metų vyksta „Vilties bėgimas“, vienijantis žmones rūpintis onkologiniais ligoniais, palaikantis sergančiųjų viltį, įkvepiantis drąsos kovoti su liga.

Šioje akcijoje dalyvauja daug onkologinių ligonių iš Šiaulių, Kauno, Vilniaus, Šilutės ir kitų Lietuvos miestų. Jie bėga, eina kartu ir džiaugiasi, kad gyvena, mato ir jaučia didžiulį „Vilties bėgimo“ dalyvių palaikymą. Esame labai dėkingi visiems akcijos organizatoriams ir dalyviams už tai, kad padėjo pastatyti Šv. Pranciškaus onkologijos centrą ir padeda tęsti veiklą.

COVID-19 pandemija pažėrė daug stresą sukeliančių veiksnių, vienas jų - socialinis atsiribojimas. Žmonės pasidavė baimei, nerimui. Kaip pavyko suvaldyti koronaviruso situaciją Šv. Pranciškaus onkologijos centre? Ar jau sugrįžote į įprastą dienotvarkę?

Keleri praėjusieji metai buvo pilni nerimo dėl pandemijos, tačiau gyvenimo iššūkiai padėjo sukaupti jėgas ir išmokti įveikti kliūtis. Mūsų veikla nesustojo, vien praėjusiais metais į centrą atėjo per 6 tūkst. lankytojų. Nors pandemija kėlė daug rūpesčių, bet mes išsaugojome džiaugsmą ir ryžtą viltingai gyventi, atverti centro duris visiems, kurie išgirdo vėžio diagnozę. O dabar sulaukėme dar vieno gražaus pavasario, kad kartu su visais galėtume dalintis bendryste, ramybe, tikėjimu ir viltimi, liudyti tiesą, kad būti kartu - visada lengviau.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder