Žymūs lietuvių aktoriai ir dainininkai kviečia patirti magišką Liūto karaliaus istoriją

Žymūs lietuvių aktoriai ir dainininkai Oneida Kunsunga, Simonas Storpirštis bei Deivis Norvilas kviečia į magišką istoriją – neįtikėtino grožio gyvo garso koncertą „Magiškas Liūtas karalius ir jo pasaulis“, kurio premjera Palangos koncertų salėje liepos 27 dieną.

Istorija, kuriai muziką kūrė seras Eltonas Džonas bei kompozitorius Hansas Zimmeris, žiūrovus nukels į Afrikos savanas ir visiems gerai pažįstamą liūtuko Simbos pasaulį.

Unikaliame koncerte legendinius kūrinius atliks net keturiolikos artistų bei muzikantų kolektyvas, kurio priešakyje – charizmatiškoji aktorė ir dainininkė Oneida Kunsunga, talentingasis aktorius Simonas Storpirštis bei žavusis miuziklų aktorius bei dainininkas Deivis Norvilas.

Emocionalią koncerto atmosferą taip pat kurs gospel stiliaus choras „Vilnius voices“, gyvo garso grupė bei smuikininkė Ieva Makauskaitė. Specialiai šiems pasirodymams kuriamas išskirtinis šviesų dizainas ir scenografija.

Aktorius Simonas Storpirštis iki šiol prisimena pirmąjį susidūrimą su Liūto karaliaus istorija, nors šis įvyko beveik prieš dvidešimt metų.

„1994 metais vyresnis brolis iš videonuomos parnešė VHS kasetę ir man, tuo metu per televiziją mačiusiam tik rusišku paveldu pulsuojančią animaciją, parodė „Liūtą karalių“.

Pamenu, nuomos terminas buvo tik viena para, tad per ją filmuką stengiausi peržiūrėti kiek įmanoma daugiau kartų. Man be galo įstrigo ši istorija, muzika, dainos ir personažai, o scena, kurioje buivolų banda sutrypia Simbos tėvą, iki šiol sujaudina,” – pasakoja Simonas.

Dainininkės bei aktorės Oneidos Kunsungos namuose dainos iš „Liūto karaliaus“ filmuko vienu metu skambėjo praktiškai be sustojimo – Oneida su nuo pat vaikystės mylima muzika supažindino ir savo tuomet trimetę dukrą Gilę, kuriai ši be galo patiko.

„Esu absoliuti „Liūto karaliaus“ gerbėja, visi šeimoje žavimės šia muzika. 2019 metais, kai pasirodė naujas „Liūto karaliaus“ filmukas, mane pakvietė lietuviškai įgarsintame filmuke sudainuoti „Circle of Life”.

Kaip aš džiūgavau! Atrodė, lyg būčiau grįžusi į vaikystę, kartu ir išpildžiusi savo svajonę, – sako dainininkė. – Labai kviečiu pamatyti gyvo garso „Liūto karaliaus“ koncertus.

Juose nėra amžiaus ribos, kiekvienas šioje istorijoje rasime ko pasisemti, o muzikos grožis pakylės virš kasdienybės ir padovanos geriausias emocijas”.

„Oskaru“ apdovanotas kino muzikos legendos Hanso Zimmerio garso takelis jau 27 metus formuoja pasaulinio pasisekimo sulaukusį animacinį filmuką „Liūtas karalius“ – afrikietiškus ritmus ir garsus derina su monumentaliomis, epiškomis melodijomis.

Istoriją papildo nesenstantys sero Eltono Džono kūriniai „Hakuna Matata“, „Circle of Life“ ir „Can You Feel the Love Tonight“, o šių dviejų muzikos genijų duetas sukuria unikalią, įkvepiančią patirtį įvairaus amžiaus klausytojams. 

Koncertą rengia muzikinių projektų agentūra „Pepper live“, kuri šiais ir praėjusiai metais pristatė, o klausytojai jau spėjo pamilti muzikinius projektus „Legenda. Vytautas Kernagis. Istorijos ir dainos“, „Mulen Ružo legenda“, „Kalėdų žvaigždės“, „John Lennon Istorija“.

Gyvo garso koncerto „Magiškas Liūtas karalius ir jo pasaulis“ premjera liepos 27 dieną Palangos koncertų salėje. Bilietus galima įsigyti bilietai.lt.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder