Luka Dončičius

48 taškais pirmavusi „Mavericks“ pratęsė finalo seriją

Ketvirtose NBA finalo rungtynėse dominavusi Dalaso „Mavericks“ komanda pratęsė finalo seriją. Jasono Kiddo auklėtiniai namų arenoje 122:84 (34:21, 27:14, 31:25, 30:24) nugalėjo Bostono „Celtics“ klubą ir sušvelnino serijos rezultatą 1 - 3.

38 taškų pergalė ir yra trečia didžiausia NBA finalų istorijoje. 1998 metais Čikagos „Bulls“ rezultatu 96:54 sutriuškino Jutos „Jazz“, o 2008 metais „Celtics“ 131:92 nušlavė Los Andželo „Lakers“.

Nugalėtojams Luka Dončičius įmetė 29 taškus. Jis pataikė 12 dvitaškių iš 18, bet prametė visus aštuonis tritaškius. Kyrie Irvingas įmetė 21 tašką.

Pralaimėjusiems Jaysonas Tatumas pelnė 15 taškų.

„Mavericks“ po pirmojo kėlinio pirmavo 13 taškų, po antrojo ketvirčio turėjo 26 taškų, o po trečiojo kėlinio – 38 taškų persvarą.

Paskutiniame ketvirtyje žaidė atsarginiai ir Dalasas vienu metu pirmavo 48 taškais.

Tai yra pirmoji „Celtics“ nesėkmė per penkias savaites, šiąnakt nutrūko komandos 10 pergalių serija atkrintamosiose.