Alekna po įspūdingo pasirodymo Palangoje: „Negalėjau ir pagalvoti, kad galėtų būti geriau“

Mykolas Alekna, įspūdingu stiliumi šeštadienį laimėjęs Lietuvos čempionato disko metimo varžybas Palangoje, dėkojo žiūrovams už įkvepiantį palaikymą.

22 metų vilnietis jau pirmuoju metimu diską švystelėjo 72,15 m ir pakėlė visus žiūrovus ant kojų. 

Antrasis pasaulio rekordininko metimas nebuvo sėkmingas, o vėliau buvo užfiksuoti 69,97, 67,74, 69,75 ir 70,93 m rezultatai. 

Po varžybų duotame interviu čempionas dėkojo už palaikymą gausiai Palangoje susirinkusiems žiūrovams. 

„Nuostabios emocijos, labai smagu dalyvauti varžybose Palangoje. Noriu padėkoti visiems, kas atvyko, nes palaikymas buvo labai geras. Kai yra toks palaikymas, lengviau mesti diską. Negalėjau ir pagalvoti, kad galėtų būti geriau“, – džiaugėsi M.Alekna. 

Sportininkas po turnyro kurorto nepaliks – toliau treniruosis Palangoje ir rengsis rugsėjo 13-21 dienomis Tokijuje (Japonija) vyksiančiam pasaulio čempionatui.

„Bandysime gerinti formą ir pasirengti pasaulio čempionatui, – sakė M.Alekna. – Nuotaika gera, pasitikėjimas savimi yra didesnis nei anksčiau, tad nekantraudamas laukiu to čempionato“. 

Antras Lietuvos čempionate Palangoje liko nugalėtojo brolis Martynas (geriausias rezultatas – 66,01 m), trečias – Andrius Gudžius (65,35). 

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Sidebar placeholder