„Amber-Arlanga“ baigė sezoną

Pasirodymą Baltijos vyrų tinklinio Čempionų lygoje baigė vienintelė komanda iš Lietuvos - Gargždų „Amber-Arlanga“. Šio turnyro debiutantai antrosiose ketvirtfinalio rungtynėse išvykoje 0-3 (18:25, 23:25, 19:25) pralaimėjo vienam varžybų favoritų - klubui „Saaremaa“ (Estija).

Reguliariajame sezone „Amber-Arlanga“ užėmė aštuntąją vietą, o „Saaremaa“ ekipa - pirmąją.

Gargždų klubui po 7 taškus pelnė Robertas Juchnevičius ir Linas Starkutis, 6 - Audrius Knašas, po 5 - Edvinas Žaltauskas ir Daumantas Katinas.

„Manau, kad labiausiai pritrūko patirties. Neblogai žaidėme tiek namie, tiek išvykoje, tiesiog reikiamais momentais priimdavome neteisingus sprendimus - klydome arba, sakyčiau, bijojome suklysti, o tai apsunkina kelia link pergalės“, - kalbėjo vienas Gargždų ekipos lyderių R. Juchnevičius.

Pirmąsias serijos iki dviejų pergalių rungtynes „Amber-Arlanga“ namuose pralaimėjo 1-3.

„Manau, kad iš šios serijos visi gavome pamoką, kaip reikia elgtis ir kovoti aikštelėje. Visas sezonas buvo tikrai sunkus visiems tiek fiziškai, tiek psichologiškai. Bet jis baigėsi, o apskritai viso sezono rezultatas yra neblogas“, - pridūrė R. Juchnevičius.

 

Šį sezoną „Amber-Arlanga“ iškovojo du titulus - tapo Lietuvos tinklinio federacijos (LTF) Didžiosios taurės laimėtoja ir triumfavo Lietuvos tinklinio čempionate.
Raktažodžiai
Sidebar placeholder