Anitai Alvarez uždrausta dalyvauti pasaulio plaukimo čempionate Budapešte

Anitai Alvarez uždrausta dalyvauti pasaulio plaukimo čempionato Budapešte finalinėse sportinio plaukimo varžybose, nes JAV komanda ruošiasi varžyboms, praėjus 48 valandoms po to, kai ji baseine prarado sąmonę ir nustojo kvėpuoti dviem minutėms.

 

Ją dramatiškai išgelbėjo jos trenerė Andrea Fuentes, kuri ištraukė ją iš baseino dugno.

Plaukikė tikėjosi dalyvauti finale, tačiau Tarptautinė plaukimo federacija, likus kelioms valandoms iki varžybų pradžios, ją pašalino iš varžybų.

Kol kas nėra jokios oficialios plaukikės ar jos trenerio reakcijos, plaukikė, laimėjusi keturis olimpinius ir 16 pasaulio čempionato medalių.

Atrodė, kad A. Alvarez turėjo daug šansų dalyvauti. Fuentes sakė, kad yra įsitikinusi, jog po tyrimų plaukikė toliau atstovaus savo šaliai.

Fuentes "Instagram" tinkle paskelbė filmuotą medžiagą, kurioje matyti, kaip Amerikos sinchroninio plaukimo komandos nariai plojo ir šypsojosi, kai gydytojas aiškino Anitos tyrimų rezultatus.

 

Archyvų nuotr.

 

Anita Alvarez guli Budapešto pasaulio čempionato baseino dugne po to, kai vakar varžybų viduryje prarado sąmonę.

Tačiau JAV rinktinei ruošiantis varžyboms ir prieš uždraudžiant plaukti Alvarez, Ispanijos sporto dienraštis "As" pranešė, kad Vengrijos medicinos tarnybos vadovas Bela Merkely vietos žiniasklaidai sakė: "Yra įvairių sportininkų tipų. Kai kurie gerai toleruoja deguonies ir anglies dioksido kiekio svyravimus.

Tačiau kiti yra jautresni. Ji (Anita Alvarez) yra viena iš jų. Ši sporto šaka tikriausiai nėra jai tinkama".

Archyvų nuotr.

JAV plaukimo rinktinės nariai ir sirgaliai su siaubu stebėjo įvykio eigą, o gelbėjimo nuotraukos apskriejo visą pasaulį.

Stebėtina, kad tai buvo antras kartas, kai Fuentes išgelbėjo plaukikę po to, kai praėjusiais metais Barselonoje per olimpinių žaidynių atrankos varžybas buvo nufilmuota, kaip ji nardo ir traukia ją į saugią vietą, kai ši alpsta baseine.

  Rašyti komentarą

  Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
  Sidebar placeholder