Antrojoje Melnragėje - penkių miestų tinklininkų kovos

Antrojoje Melnragėje Klaipėdos pliažo tinklinio klubo įrengtame paplūdimio tinklinio aikštyne praūžė „Argus Cup“ turnyras. Pirmajame etape buvo visko: ir švietė saulė, ir lijo lietus, ir emocijos liejosi per kraštus.

Atskirai varžėsi vyrai ir moterys, kovojo labiau patyrę tinklinio žaidėjai ne tik iš Klaipėdos, bet ir svečiai iš Vilniaus, Kauno, Palangos ir Mažeikių.

Tarp dailiosios lyties atstovių triumfavo Ieva Kazuraitytė ir Monika Šalkutė. Antros liko Ainė Raupekytė ir Monika Mačionytė, trečios -Julija Dargužytė ir Kornelija Sabeckaitė.

Tarp vyrų lygių neturėjo Dovydas Augautis ir Andrius Slušnys.

Sidabro medaliais pasipuošė Tomas Šniauka ir Denas Bagočius, bronzos - Rokas Butnorius ir Ignas Šlaustas.

Kitą dieną turėjo vykti 3x3 Klaipėdos miesto „Drogas“ paplūdimio tinklinio šeimų turnyro pirmasis etapas, tačiau dėl nepalankių oro sąlygų jis nukeltas į birželio 27 dieną (sekmadienį).

Į šį turnyrą organizatoriai Klaipėdos pliažo klubo atstovai Andrius ir Inga Dumbauskai kviečia įsitraukti Klaipėdos ir viso Klaipėdos regiono šeimas.

„Juk nebūtinai tinklinį gali žaisti tik tinklininkai! Tai - smagus laiko praleidimas su šeima. Juk svarbu ne tik rezultatas, bet ir puikios emocijos, šeimos vienybės, artumo jausmas“, - sakė organizatoriai.

Šeimų turnyre gali dalyvauti visi: suaugusieji, vaikai, broliai, seserys, tėvai, mamos ir t. t. Be apribojimų.

„Šeima yra mūsų visuomenės ir valstybės pagrindas. Juk kuo daugiau darnių ir sveikų šeimų gyvens valstybėje, tuo ji bus stipresnė“, - pabrėžė renginio organizatoriai - Klaipėdos pliažo tinklinio klubo atstovai.

Šį šeštadienį ir sekmadienį Antrojoje Melnragėje paplūdimio tinklinio aikštyne vyks „Grožio akademijos Beach tennis“ turnyras. Varžysis vyrų ir moterų bei mišrios dvejetų poros. Varžybų šeštadienį ir sekmadienį pradžia - 10.30 val.

Į minėtus turnyrus registracija vykdoma el. paštu [email protected] Daugiau informacijos „Facebook“ puslapyje „klaipeda beachvolley club“. Šiame profilyje galėsite rasti ir kitų įvairių paplūdimio tinklinio turnyrų datas ir registracijos būdus.

FOTO APRASAS SU PRIZAIS. „Argus Cup“ tinklinio turnyro pirmojo etapo nugalėtojai ir prizininkai.

FOTO AUTORIUS Organizatorių nuotr.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder