Antrosiose finalo serijos rungtynėse „Žalgiris“ pralaimėjo po pratęsimo

(1)

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai patyrė antrą nesėkmę „Betsafe-LKL“ finalo serijoje. Andrea Trinchieri auklėtiniai išvykoje po pratęsimo rezultatu 94:104 (30:19, 20:25, 17:27, 20:16, 7:17) dar kartą nusileido Vilniaus „Rytui“ ir serijoje atsilieka 0:2.

Septynis taškus dvikovos pradžioje surinko Laurynas Birutis, keturis pelnė Edmondas Sumneris, o Tomas Dimša taikliai metė iš toli – 14:7. Baudų metimais taškus rinko Edgaras Ulanovas ir dvitaškį pataikęs Arnas Butkevičius, po tritaškį pataikė Demetre Riversas ir Rolandas Šmitas, o keturis taškus surinko Lukas Lekavičius – 30:19.

R.Šmitas ir E.Ulanovas neklydo prie baudų metimo linijos, L.Birutis įmetė dvitaškį, bet tai buvo visi komandos taškai per pusę kėlinio – 36:34. Dar tašką įsirašė E.Ulanovas, du taškus pelnė Kevarriusas Hayesas, tritaškius smeigė L.Lekavičius ir D.Riversas, o Dovydas Giedraitis savo taškų sąskaitą atsidarė dvitaškiu – 50:44.

Du dvitaškius įmetė ir E.Ulanovas, D.Giedraitis realizavo baudos metimą, L.Birutis įsirašė keturis taškus, o L.Lekavičius paleido taiklų tolimą metimą – 62:50. K.Hayesas įdėjo iš viršaus, baudos metimu pasižymėjo T.Dimša, reidą į baudos aikštelę surengė D.Giedraitis, tačiau žalgiriečiai jau vijosi varžovus – 67:71.

Septynis taškus per keletą minučių pelnė L.Birutis, dvitaškį su varžovo pražanga pridėjo E.Ulanovas ir komandas skyrė tik taškas – 77:78. Dvitaškius sumetė L.Lekavičius, L.Birutis ir E.Ulanovas, R.Šmitas smeigė tritaškį, E.Ulanovas įmetė baudos metimą, o likus žaisti minutę rezultatas buvo lygus – 87:87. Per minutę taškų komandos nepelnė ir keliavo į pratęsimą.

Pratęsimo pradžioje kauniečiai pralaimėjo atkarpą 0:5, tuomet dvitaškį viena ranka įmetė L.Lekavičius, po du baudų metimus realizavo E.Ulanovas ir L.Birutis, tašką pridėjo D.Giedraitis, tačiau šeimininkai buvo pranašesni – 94:104.

„Žalgiris“: L.Birutis 24 (6 atk. kam., 2 blk.), E.Ulanovas 18 (6 atk. kam., 2 per. kam.), L.Lekavičius 17 (5 rez. perd.), R.Šmitas 8 (5 atk. kam.), D.Riversas 6, D.Giedraitis 6 (5 atk. kam., 4 rez. perd., 3 per. kam.), E.Sumneris 4, T.Dimša 4, K.Hayesas 4, A.Butkevičius 3.

„Rytas“: M.Normantas 26, M.Echodas 18, R.Cole’as 16, M.Fosteris 12.