Antrosiose kontrolinėse rungtynėse – pralaimėjimas „Lietkabeliui“

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai patyrė antrą nesėkmę kontrolinių rungtynių cikle. Martino Schillerio auklėtiniai rezultatu 80:82 (20:14, 15:27, 25:23, 20:18) nusileido Panevėžio „Lietkabelio“ komandai.

Pirmuosius „Žalgirio“ taškus taikliu metimu iš vidutinio nuotolio pelnė Emmanuelis Mudiay, galingai po krepšiu prasiveržė Edgaras Ulanovas, o iš viršaus greitoje atakoje įdėjęs Joffrey Lauvergne surinko dešimt taškų iš eilės – 14:10.

Tritaškį iš aikštės kampo smeigė Artūras Milaknis, o per likusias 4 pirmojo kėlinio minutes du taškus pridėjo Lukas Lekavičius, vieną – Joshas Nebo (20:14).

Antrojo kėlinio pradžioje į du varžovų tritaškius taikliu dvitaškiu atsakė J.Nebo, penkis taškus iš eilės surinko Janis Strielniekas, žaisdamas nugara du taškus pelnė E.Ulanovas, tačiau jau teko vytis varžovus – 29:31.

Prieš pat pertrauką E. Mudiay pridėjo tris taškus, o iš vidutinio nuotolio taikliai atakavo Nielsas Giffey – 35:41.

Po pertraukos penkis taškus iš eilės surinko Tyleris Cavanaugh, tritaškį smeigė J.Strielniekas, tačiau deficitas išaugo iki dviženklio – 43:54.

Nuo baudų metimo linijos taikliai atakavo Mantas Kalnietis, šešis taškus pelnė L.Lekavičius, iš po krepšio keturis suvertė J.Nebo, J.Lauvergne įdėjo iš viršaus, o A.Milaknis pataikė iš toli – 60:64.

J. Strielniekas pakabino kamuolį J. Nebo, kuris realizavo ir baudos metimą, Paulius Jankūnas pataikė iš toli, dvitaškį įmetė E.Ulanovas, o J. Strielniekas tritaškiu išlygino rezultatą 71:71.

J.Nebo sumetė du baudų metimus, o šešis taškus pelnęs L.Lekavičius vėl lygino rezultatą – 79:79. Vieną baudos metimą įmetė N. Giffey, tačiau paskutinis L.Lekavičiaus metimas skriejo pro šalį – „Lietkabelis“ šventė pergalę rezultatu 82:80.

„Žalgiris“: L. Lekavičius 14, J. Nebo 13 (7 atk. kam.), J. Lauvergne 12, J. Strielniekas 11, E. Ulanovas 6 (4 rez. perd.), A. Milaknis 6, T. Cavanaugh 5, E. Mudiay 5, P. Jankūnas 3, N. Giffey 3, M. Kalnietis 2 (4 rez. perd.).

„Lietkabelis“: G. Orelikas 16, K. Žemaitis 14, D. Giedraitis 13, G. Maldūnas 10.