Atvertas sporto aikštynas: sąlygos sportuoti verčia išsižioti (1)

Su trankia muzika, šokiais ir šypsenomis atidarytas naujai rekonstruotas Klaipėdos Vitės progimnazijos sporto aikštynas. Palyginti su ankstesne išvaizda ir sporto infrastruktūra, aikštynas pasikeitė neatpažįstamai.

Vitės progimnazijos sporto aikštyno atidarymo šventės akimirkos

Vitės sporto aikštyne įrengta dirbtinės žolės futbolo aikštė su kamuolių gaudyklėmis ir drenažo sistema, universali aikštelė, tinkama krepšiniui, tinkliniui ir tenisui žaisti.

Taip pat įrengta liejamos dangos multifunkcinė žaidimų aikštelė su gimnastikos ir laipiojimo elementais, bėgimo takai, šuolių į tolį sektorius.

Teritorija yra aptverta, įrengtas apšvietimas, vaizdo stebėjimo kameros ir sėdimos vietos žiūrovams, kita smulki infrastruktūra.

Teigiama, kad naujuoju sporto aikštynu galės naudotis Vitės progimnazijos mokiniai, Vitės bendruomenės ir miesto sporto bendruomenė. Tikimasi, kad ilgai lauktas sporto aikštynas bus prižiūrimas ir saugomas.

Rangos darbus atliko UAB „Rolana“, sutarties vertė - 820 tūkst. eurų.

„Fizinė veikla žmogui reikalinga tiek pat, kaip maistas ir oras. Didžiuojamės ir džiaugiamės, kad visi Klaipėdos Vitės progimnazijos mokiniai, kurių turime 960, galės sportuoti šiuolaikiškame, saugiame stadione. Turėdami tokias sąlygas, pateisinsime olimpinį šūkį: “Greičiau, aukščiau, tvirčiau", - sakė Vitės progimnazijos direktorė Renata Venckienė.

Jai antrino Klaipėdos vicemeras Arvydas Cesiulis.

„Šiandien ypatinga diena - atvertas toks puikus sporto aikštynas. Atsiveria naujos galimybės sportuoti, kvėpuoti švaresniu oru ir būti sveikesniems“, - prieš kirpdamas sporto aikštyno atidarymo juostelę sakė A. Cesiulis.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder