Baltijos lygos startas – sėkmingas

Klaipėdos „Dragūno“ rankininkai sekmadienį sužaidė pirmąsias naujojo sezono rungtynes. Išvykoje žaidusi Klaipėdos ekipa rezultatu 31:21 (13:8) nugalėjo lygos debiutantus „Rassiku/Mistra“ (Estija).

Pirmame kėlinyje lėtame žaidime įklimpusi uostamiesčio komanda nesusikūrė didesnės persvaros – koją pakišo klaidos ir nerealizuotos susikurtos progos. Tačiau antrame kėlinyje žaidimas buvo kitoks ir „Dragūnas“ pasiekė pirmąją pergalę.

Po rungtynių komandos strategas Gintaras Cibulskis pripažino, kad žaidimas nebuvo toks, kokio norėta, tačiau džiaugėsi pergale.

„Džiaugiuosi, kad komanda kovojo iki rungtynių pabaigos. Prieš rungtynes sakiau, kad turėtume laimėti bent dešimčia įvarčių ir manau, kad žaidėjai buvo motyvuoti. Dar reikia daug treniruotis, bet namo vykstame džiaugdamiesi pergale ir nusiteikę ruoštis kitoms rungtynėms“, – sakė G. Cibulskis.

Statistika

„Dragūnas“: Lukas Juškėnas – 9, Rokas Palskys – 6, Laurynas Simonavičius – 5, Danylo Hlushak, Mykolas Lapinauskas, Seyed Navid Naghavialhosseini, Orestas Biknius ir Daniil Plakhotin – po 2, Benas Butkus – 1.

„Rassiku/Mistra“: Martin Nerut – 6, Marko Slatinovski ir Jurii Sokorovich – po 4, Vladyslav Naumenko ir Aleksander Keskkula – po 2, Patrick Padjus, Sander Sven Annula ir Enrico Anton – po 1.