„Banga“ artėja prie Europos: kausis LFF taurės finale

Gargždų „Bangos“ futbolininkai turi istorinį šansą iškovoti Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurę ir po ilgos pertraukos mūsų regiono sirgalius sugrąžinti į UEFA Europos lygos turnyro kovas. Gargždiškiai Kaune rezultatu 1:0 (0:0) įveikė „Kauno Žalgirį“ ir ketvirtą kartą per klubo istoriją pateko į taurės finalą.

Pergalingas įvartis į aikštės šeimininkų vartus krito 65 min. Jį pelnė Valdas Paulauskas.

„Smagu. Tai didelis komandos žaidėjų ir trenerių darbas. Įspūdžiai - patys geriausi. Vyrai kovojo išties gražiai, atidavė visas jėgas ir širdį. Štai turime rezultatą.

Vyrai už pergalę nusipelnė premijų. Reikia dar vieno žingsnio, kad sugrįžtume į Europą. Tokie šansai pasitaiko ne taip jau dažnai, tad reikia nepraleisti šios progos“, - „Vakarų ekspresui“ sakė „Bangos“ klubo direktorius Rimantas Mikalauskas.

Gargždiškiai, treniruojami portugalo Davido Afonso, LFF taurės finale susitiks su Kauno rajono „Hegelmann“ ekipa, kuri kitame pusfinalyje rezultatu 2:1 (1:0) įveikė Telšių „Džiugą“.

Oficialiai patvirtinta, kad finalo rungtynės vyks rugsėjo 29 dieną (sekmadienį) nuo 17 valandos Kauno Dariaus ir Girėno stadione.

Jau startavo ir bilietų prekyba į šias rungtynes.

Tai bus trečiasis iš eilės finalas, kuris bus žaidžiamas Kaune.

2022-aisiais stadiono atidarymo rungtynėse Vilniaus „Žalgiris“ po pratęsimo 2:1 nugalėjo Kauno rajono „Hegelmann“, o praėjusių metų rudenį Vilniaus rajono „TransINVEST“, tuo metu dar žaidęs antrame divizione, sensacingai 2:1 nugalėjo FA „Šiauliai“ komandą ir pirmą kartą iškėlė istorinį trofėjų aukštyn.