„Banga“ smuktelėjo į priešpaskutinę vietą

Lietuvos futbolo A lygos čempionate nebesiseka Gargždų „Bangos“ futbolininkams - sekmadienį Alytuje rezultatu 1:3 (1:1) nusileista turnyro lentelės kaimynei Alytaus „Dainavai“.

Po šio pralaimėjimo „Banga“ smutelėjo į priešpaskutinę - devintąją - turnyro lentelės vietą.

„Dainavai“ tai buvo tarsi gaivus oro gurkšnis po prieš tai patirtų keturių iš eilės pralaimėjimų.

Alytiškiai į priekį išsiveržė 26 dvikovos minutę, kai pasižymėjo legionierius iš Nyderlandų Saidas Hamuličius.

Besibaigiant pirmajam kėliniui „Bangai“ pavyko kelios aštresnės atakos ir per teisėjo pridėtą laiką Dariui Zubauskui pavyko smūgiu galva išlyginti rezultatą - 1:1.

52-ąją minutę 12-uoju taikliu smūgiu per šį sezoną džiaugėsi S. Hamuličius, o dar po 3 minučių, kilus sumaiščiai, pirmą įvartį šiemet įmušė Jevgenijus Terzis ir „Dainava“ galiausiai triumfavo rezultatu 3:1.

Kitas rungtynes Gargždų miesto stadione „Banga“ žais rugsėjo 18 dieną 17 valandą su Kauno „Žalgiriu“.