Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Gerb.Robertai reikėtu išsiplauti galva.Penkios dienos vaikui 690 eurų.Jus ką Lietuvos futbolas darysite iš turtuolių vaikų.Jau da ar futbolas Lietuvoje priešmirtinės būklės ,o jeigu tokios kainos tai futbolą reikia pakastas. Kur žiūri miesto tarybos nariai kai Futbolo mokyklos dalininkas organizuoja tokias stovyklas tokiomis kainomis ir naudojasi FM infrastruktūra savo reikmėms. Manau kad šį klausimą turėtu apsvarstyti miesto taryba. Šis veikėjas turi būti pašalintas iš FM dalininku...
Aaa, 2022-06-28 16:10
?..jeigu sukursit Klaipėdoj Barcelonos FC akademijos padalinį, jame irgi treniruos Valera Papšis ir Vilavicius jr.kaip stovykloj,ar dirbs ir rimtesni treneriai?
Projekto vadovui, 2022-06-28 15:17
Ponas Robertai, ne apie stovyklos turinį kalbame. Sėkmės stovyklaujantiems. Kalbame apie stovyklos finansavimą viešais pinigais. Laiku ir vienodomis sąlygomis su kitais norinčiais organizuoti stovyklas reikėjo sudalyvauti. Paraišką reikėjo pateikti rudenį, o ne stovyklą organizuojant prieš savaitę ir prašyti išskirtinių sąlygų.
Simona, 2022-06-28 13:39

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.