Buvęs „Neptūno“ strategas rado naują karjeros stotelę (2)

„Esu jaunas treneris, reikia dirbti, stengtis tobulėti ir judėti į priekį. Džiaugiuosi nauja karjeros stotele“, - „Vakarų ekspresui“ sakė daugiau nei ketverius metus Klaipėdos „Neptūno“ sistemoje dirbęs, o šią savaitę su Prienų „Labas GAS“ ekipa sutartį iki sezono pabaigos sudaręs krepšinio treneris Tomas Gaidamavičius.

Vos prieš tris savaites su „Neptūno“ klubu abipusiu sutarimu sutartį nutraukęs 39-erių krepšinio specialistas ilgai be darbo nebuvo - sulaukė pasiūlymo keltis į Prienus ir užimti vyr. trenerio postą.

„Smagu, kad pasitiki ir kviečia. Džiaugiuosi. Kol kas į Prienus atvykau vienas, o šeima liko Klaipėdoje, bet planuoja atvykti pas mane. Sąlygos Prienuose geros: gera sporto bazė, kurioje ir baseinas, ir treniruoklių salė, ir krepšinio aikštelė vienoje vietoje. Komanda - jauna, ryžtinga ir darbšti. Pirmi įspūdžiai - labai geri“, - „Vakarų ekspresui“ sakė T. Gaidamavičius.

Tomui būtent su jaunimu ir sekėsi geriausiai dirbti - 2018 metais jo vadovaujama Klaipėdos „Neptūno-Akveservis“ komanda tapo Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempione.

Taip pat 2019 metais T. Gaidamavičius vadovavo Lietuvos 18-mečių jaunimo rinktinei Europos čempionate, o 2020-ųjų metų vasarą buvo paskirtas vyriausiuoju Lietuvos (U-20) vaikinų rinktinės treneriu.

„Pagrindinėje “Neptūno„ komandoje atsidūriau gana sudėtingu klubui finansiniu laikotarpiu. Taip jau susiklostė, kad ne viskas pavyko taip, kaip norėjosi, bet kad ir kaip būtų, Klaipėdoje įgyta patirtis - didžiulė ir labai reikšminga. “Neptūne„ praleisti metai man - labai svarbūs“, - pabrėžė T. Gaidamavičius.

Prienų „Labas GAS“ ekipoje T. Gaidamavičius treneriu štabe dirbs su asistentu Vidu Ginevičiumi.

Sidebar placeholder