„Celtics“ užtikrintai įveikė Tairyso Haliburtono netekusią „Pacers“

Antrą pergaę NBA Rytų konferencijos finale iškovojo Bostono „Celtics“ ekipa. Joe'o Mazzulla auklėtiniai savo sirgalių akivaizdoje 126:110 (25:27, 32:24, 36:29, 33:30) nugalėjo Indianos „Pacers“ komandą ir serijoje iki keturių pergalių primauja 2-0.

Antrajame kėlinyje „Celtics“ spurtavo 20:0 ir nutolo nuo varžovų 42:27, o vienu metu turėjo ir 20 taškų persvarą.

Įsūpdingas rungtynes sužaidė Jaylenas Brownas, kuris pelnė 40 taškų ir pakartojo savo atkrintamųjų rezultatyvumo rekordą.

Dabar serija kelsis į Indianą, kurioje „Pacers“ laimėjo 11 rungtynių iš eilės, įskaitant šešias atkrintamosiose.

10 taškų ir 8 rezultatyvius perdavimus atlikęs Tyrese’as Haliburtonas rungtynes dėl traumos paliko trečiajame kėlinyje, susižeidęs kairiosios šlaunies raiščio raumenis. Tai yra ta pati trauma, dėl kurios jis sausį negalėjo žaisti 10 rungtynių.

„Celtics“: Jaylenas Brownas 40 (10/17 dvit., 4/10 trit., 5 atk. kam.), Derrickas White (4/7 dvit., 4/8 trit., 4 atk. kam., 6 rez. perd.) ir Jaysonas Tatumas (8/13 dvit., 1/7 trit., 6 atk. kam., 5 rez. perd., 4 kld.) po 23, Jrue Holiday 15 (3/4 trit., 10 rez. perd.), Paytonas Pritchardas 12, Alas Horfordas 6 (3/5 dvit., 10 atk. kam.), Svi Mykhailiukas 3, Samas Hauseris (0/4 trit., 5 atk. kam.) ir Oshae Brissettas po 2.

„Pacers“: Pascalis Siakamas 28 (11/15 dvit., 5 atk. kam.), Andrew Nembhardas 16 (5/8 dvit., 1/4 trit., 5 rez. perd.), Obi Toppinas 11, Tyrese Haliburtonas 10 (2/6 trit., 4 atk. kam., 8 rez. perd.), T.J. McConnellas (3/9 dvit., 5 atk. kam.) ir Aaronas Nesmithas po 9, Mylesas Turneris 8 (2/4 trit., 4 atk. kam., 4 kld.), Benas Sheppardas 7, Jalenas Smithas 4, Isaiahas Jacksonas (5 atk. kam.) ir Jarace Walkeris po 3, Dougas McDermottas 2.