Danijoje - solidus Klaipėdos „Impuls" trenerių pasirodymas

Danijos sostineje Kopenhagoje vyko visame pasaulyje populiarumą į gaunančios "Hyrox" estafetės varžybos, kuriose žibėjo ir Klaipėdos "Impuls" sporto klubo treneriai - Aušrinė Girčytė ir Regimantas Norvilas.

Šiose varžybose dalyvavo iš viso pasaulio atvykę profesionalai, mėgėjai ir šiaip norintys pamėginti dalyvauti tokio formato varžybose sportininkai.

Jėgas išmėginti nepabijojo ir Klaipėdiečiai "Impuls" klubo treneriai, kurių rezultatai - įkvepiantys: A. Girčytė dalyvavo moterų grupėje ir užėmė labai aukšta antrą vietą tarp savo amžiaus grupės atstovų, o R. Norvilas startavo tarp vyrų PRO grupėje ir užėmė 14 vietą.

PRO grupėje visi pratimai su svoriais yra ženkliai didesni, todėl ši ir grupė ir vadinama PRO - čia jau susirenka visi profesionalai lyderiai.

Prie Klaipėdos "Impuls" atstovų šiose varžybose prisijungė ir palangiškis Benas Afarjancas. Pastarasis savo jėgas bandė vyrų grupėje - jis tarp bendraamžių iškovojo 63 vietą.

"Hyrox" varžybose bėgte reikėjo įveikti 8 kilometrus su stotelėmis po kiekvieno kilometro ir čia reikėjo atlikti jėgos, ištvermės reikalaujančias užduotis.

Klaipėdos "Impuls" sporto klubo treneriai jau ne pirmus metus savo pavyzdžiu sporto atstovams demonstruoja deramą pavyzdį ir pergalėmis garsina Klaipėdos vardą.

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder