APDOVANOJO. Nugalėtojus ir prizininkus apdovanojo pats Europos, pasaulio ir universiados čempionas plaukikas Danas Rapšys (nuotraukoje su baltais marškinėliais). Organizatorių nuotr.

Dano Rapšio taurės šeimų turnyre - trečiasis Grigalionių triumfas

Klaipėdos baseine įvyko Europos, pasaulio ir universiados čempiono plaukiko Dano Rapšio taurės šeimų plaukimo varžybos, kuriose nugalėtojų trofėjų apgynė buvusio olimpiečio, panevėžiečio Dariaus Grigalionio šeimos komanda, pasivadinusi „La Familia“.

VšĮ Plaukimo mokykla trečią kartą organizuoja didelio populiarumo sulaukusias šeimų plaukimo varžybas „Mama, tėtis ir aš“ Dano Rapšio taurei laimėti ir kol kas visuose turnyruose triumfavo ši komanda.

Buvęs plaukimo profesionalas D. Grigalionis meilę plaukimo sportui įskiepijo ir dukrai Patricijai bei sūnui Gantui. Su jais jis ir dalyvavo šiose varžybose.

„Dėl pergalės kaip reikiant teko pavargti - šįkart susirinko išties gausus būrys pajėgių komandų. Matėsi, kad ne viena komanda sportiniu principu, gerąja prasme norėjo mums įkąsti - lipo ant kulnų. Sportinis azartas ir kova - visada gerai. Tai priverčia pasitempti ir tobulėti“, - po varžybų sakė D. Grigalionis.

Jis teigė, kad ir pasiektas jo šeimos laikas išties tenkina.

„Estafetę 3x50 metrų įveikėme per 1 min. 19,55 sek., iki mūsų rekordo trūko vos 0,26 sek. Bus dar didesnis stimulas stengtis, kad kitąmet Klaipėdoje pasiektume ir rekordą“, - šyptelėjo D. Grigalionis.

Jis pasidžiaugė, kad vyksta tokie gera atmosfera pulsuojantys šeimų turnyrai.

„Tokios varžybos suartina šeimos narius. Tai ne tik sportas, bet ir šiltas bendravimas, ugdomas pasitikėjimo vienas kitu jausmas, komandinis darbas“, - sakė D. Grigalionis.

Nors D. Grigalionis yra iš Panevėžio, tačiau svečiuotis Klaipėdoje jam labai patinka.

Baseinas varžyboms visada paruoštas tobulai. Organizatoriai visada stengiasi, kad dalyviai būtų šiltai priimti ir namo išvyktų su plačiomis šypsenomis. Taip buvo ir šįkart", - pasidžiaugė olimpietis.

Anot jo, antrąją vietą iškovojusi komanda iš Vilniaus „Maviga“ (laikas - 1 min. 25,66 sek.) pateikė rimtą pareiškimą, kad kitąmet sieks pirmosios vietos.

„Sakė, kad labiau treniruosis ir mus stengsis pralenkti. Džiugu, kad yra konkurencija, ir mes stengsimės neužmigti ant laurų“, - šyptelėjo D. Grigalionis.

Po varžybų šeimos namo neskubėjo - nemokamai visą dieną galėjo mėgautis SPA malonumais.

„Mes labai mėgstame pasilepinti pirtyje, tad puikiai su šeima praleidome laiką“, - džiaugėsi D. Grigalionis.

Kiekviena Dano Rapšio taurės šeimų plaukimo varžybose dalyvavusi komanda buvo apdovanota diplomais, o 10 geriausių komandų - ir partnerių įsteigtais prizais.

Renginio organizatorius - VšĮ Plaukimo mokykla. Turnyras bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija.

„Mūsų tikslas - ne tik išsiaiškinti geriausiai Lietuvoje plaukiančią šeimą, bet ir populiarinti plaukimo sportą Lietuvoje ir Klaipėdos regione, skatinti šeimų sportavimo ir plaukimo turnyrų tradicijas“, - sako VšĮ Plaukimo mokyklos pardavimų vadovė Neringa Jonušienė.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder