Dar viena nesėkmė: Lietuvos vyrų futbolo rinktinė patyrė pralaimėjimą ir Farerų salose

Birželio 11-osios vakarą Lietuvos vyrų futbolo rinktinė sužaidė trečiąsias savo rungtynes šio sezono UEFA tautų lygos turnyre.

Archyvų nuotr.

Išvykoje Lietuvos futbolo rinktinė rezultatu1:2 (1:2) pralaimėjo Farerų salų nacionalinei komandai.

Lietuvos rinktinei liko sužaisti dar vienerias rungtynes – antradienį išvykoje mūsiškiai susitiks su Turkijos nacionaline komanda.

Dvikova šeštadienį prasidėjo ganėtinai aktyviai, šeimininkai pirmi kelis sykius pramušė greta vartų.

Įvartį pirmieji įmušė lietuviai. Puolėjui Fedorui Černychui tai buvo dvyliktasis tikslus smūgis su rinktinės marškinėliais.

Po kiek daugiau nei dešimt minučių rezultatas tapo lygus.

Už pražangą mūsų baudos aikštelėje arbitras skyrė 11 metrų baudinį. Šeimininkai jį realizavo ir rezultatas tapo 1:1.

Vėliau žaidimas apsilygino.

Kai jau atrodė, kad pirmasis kėlinys baigsis lygiosiomis, paskutinę pagrindinio laiko minutę Farerų salų komanda galingu smūgiu nuo virpsto pasižymėjo antrą sykį ir komandos ilsėtis išėjo lietuviams atsiliekant 1:2.

Antrąjį kėlinį lietuviai taip pat pradėjo aktyviau, tačiau varžovai sėkmingai gynėsi.

Kiek vėliau žaidimas apsilygino ir visas veiksmas daugiausiai vyko aikštės viduryje, o pavojingų progų prie abiejų vartų buvo vis mažiau.

Patirta trečioji Lietuvos vyrų futboo rinktinės nesėkmė.

UEFA tautų lyga: Farerų Salos – Lietuva 2:1 (2:1).

Lietuvos rinktinės sudėtis:

Džiugas Bartkus, Dominykas Barauskas (46 min. Pijus Širvys), Linas Klimavičius, Edgaras Utkus, Rolandas Baravykas (82 min. Ignas Kružikas), Vykintas Slivka, Linas Mėgelaitis (82 min. Vilius Armanavičius), Justas Lasickas (71 min. Titas Milašius), Fedoras Černychas, Arvydas Novikovas, Augustinas Klimavičius (64 min. Karolis Laukžemis).

Atsargoje: Ignas Plūkas, Ernestas Šetkus, Edvinas Girdvainis, Benas Šatkus, Saulius Mikoliūnas, Paulius Golubickas, Karolis Uzėla.

Neregistruoti: Giedrius Matulevičius, Artemijus Tutyškinas, Natanas Žebrauskas.

Įvarčiai: 20 min. Viljormuras Davidsenas (11 m.), 45 min. Jakupas Andreasenas (Farerų Salos); 6 min. Fedoras Černychas (Lietuva).