Dešimtas šūvis nemelavo - pagaliau iškovota pergalė

Klaipėdos „Neptūno-Akvaservio“ sirgaliams šį sezoną ilgai teko laukti pirmosios sezono pergalės. Pagaliau dešimtosios Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) rungtynės namuose buvo sėkmingos - rezultatu 89:84 (35:25, 23:12, 13:18, 18:29) nugalėtas Joniškio „Delikatesas“.

Po 9 iš eilės pralaimėjimų pirmoji pergalė - labai saldi, ir simboliška, kad varžovai - „Delikatesas“.

Tai tarsi itin saldus kąsnis ir viliamasi, kad ši pergalė klaipėdiečiams padės psichologiškai ir taps postūmiu nenuklysti nuo pergalių kurso.

„Neptūno-Akvaservio“ jaunimas šį sezoną rungtyniauja banguotai. Tuo dar kartą buvo galima įsitikinti ir dvikovoje su „Delikatesu“.

Antrajame kėlinyje klaipėdiečiai spurtavo 12:2, o dar po kelių akimirkų, po Luko Kreišmonto tikslių baudos metimų, klaipėdiečiai įgijo 24 taškų persvarą. Po ilgosios pertraukos komandas skyrė ir 27 taškai.

Tačiau Joniškio krepšininkai nenuleido rankų ir likus žaisti 2 minutes „Delikatesas“ buvo sumažinęs atsilikimą iki vieno tolimo metimo - iki 3 taškų. Laimei, jaunieji neptūniečiai atsilaikė ir šventė pirmąją sezono pergalę.

Klaipėdos ekipos gretose labiausiai išsiskyrė Oskaras Pleikys, surinkęs 19 taškų (11 atk. kam.), Radvilas Kneižys (7 rez. perd.) ir Matas Vaitkus pridėjo po 16, Lukas Kreišmontas - 11 taškų.

Ši pergalė „Neptūno-Akvaservio“ krepšininkams nepadėjo pakilti iš turnyrinės lentelės dugno - po 10 rungtynių klaipėdiečiai žengia paskutiniai, keturiolikti.

Artimiausias NKL rungtynes „Neptūnas-Akvaservis“ žais lapkričio 11 dieną (ketvirtadienį) 18 val. Klaipėdos sporto rūmuose (S. Dariaus ir S. Ginėno g. 10) su „Šilutės“ ekipa.