Visokių yra visokių reikia! Lietuviai nusirito iki...lygiuojasi į tokius kaip Volkovičius, Dirkstys, Pikul....pamatai antraštes ir supranti kad gaila laiko, kaip ir laidoms TV apie juos....gyvenkite kol sveiki ir jauni!
Na..
Na..,
.. Dominykai, ji ir ten nepalieka taves ramybej. Ikliuvai zuikeli, oi ikliuvai.Čia ir tavo kumsčiai nepades.Kaip sako viena hahluška "truba" tau' angelel "truba".
Lordas
Lordas,
Na iki kovos ,prieš Moslobojavą,galima ir pasvaigti,bet šansų,prieš Moslobojevą, jokių,net neabejoju,sulaužys .
Sparta
Sparta,
Vėl renkasi tik silpnus varžovus, šįkart kažkokį storuliuką. Bailys.
TOP
Nauji
Rašyti komentarą
Visokių yra visokių reikia! Lietuviai nusirito iki...lygiuojasi į tokius kaip Volkovičius, Dirkstys, Pikul....pamatai antraštes ir supranti kad gaila laiko, kaip ir laidoms TV apie juos....gyvenkite kol sveiki ir jauni!
.. Dominykai, ji ir ten nepalieka taves ramybej. Ikliuvai zuikeli, oi ikliuvai.Čia ir tavo kumsčiai nepades.Kaip sako viena hahluška "truba" tau' angelel "truba".
Na iki kovos ,prieš Moslobojavą,galima ir pasvaigti,bet šansų,prieš Moslobojevą, jokių,net neabejoju,sulaužys .
Vėl renkasi tik silpnus varžovus, šįkart kažkokį storuliuką. Bailys.
Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.