Domantas Sabonis

Domantas Sabonis smaginosi Šarlotėje

Dar vieną galingą pergalę NBA lygoje iškovojo „Sacramento Kings“ (23-14) su Domantu Saboniu, svečiuose 123:98 (33:28, 38:31, 24:21, 28:18) sutriuškinusi „Charlotte Hornets“ (8-27) ekipą.

Lietuvis žaidė 28 minutes ir įmetė 24 taškus (8/11 dvit., 1/2 trit., 5/6 baud.), atkovojo 10 atšokusių kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, bet po dusyk suklydo ir prasižengė.

Mike'o Browno auklėtiniai vangiai pradėjo susitikimą (20:25), bet dar iki pertraukos surengė spurtą 30:10 ir perlaužė varžovams stuburą.

Sakramento komandai Keeganas Murray pelnė 25 taškus, Malikas Monkas įmetė 20, De'Aaronas Foxas surinko 19.

Pralaimėjusiems Milesas Bridgesas pelnė 24 taškus.

Sakramento klubui tai buvo antra pergalė iš eilės ir Vakarų konferencijoje jis užima penktą vietą.

Šarlotės komanda Rytuose yra trylikta.

„Kings“: Keeganas Murray 25, Domantas Sabonis 24 (10 atk. kam., 7 rez. perd.), Malikas Monkas 20, De'Aaronas Foxas 19, JaVale McGee, Trey Lylesas ir Alexas Lenas – po 8.

„Hornets“: Milesas Bridgesas 24, Terry Rozieris 22, Brandonas Milleris 15, Nickas Smithas 11.