Domantas Sabonis

Domanto Sabonio akistatoje prieš geriausią NBA komandą – drama iki paskutinių sekundžių

Dramatišką pralaimėjimą prieš geriausią NBA komandą patyrė „Sacramento Kings“ (44-33) su Domantu Saboniu, svečiuose 100:101 (15:27, 35:27, 22:30, 28:17) nusileidusi „Boston Celtics“ (61-16) kolektyvui.

Lietuvis žaidė 33 minutes ir pelnė 16 taškų (6/13 dvit., 4/7 baud.), atkovojo 16 atšokusių kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, blokavo metimą, kartą prasižengė ir padarė 2 klaidas.

Domantas pratęsė savo rekordinę dvigubų dublių seriją iki 59. Šį sezoną jis iš viso atliko jau 73 dublius ir tai yra daugiausiai NBA lygoje nuo 1992-1993 metų sezono bei legendinio Hakeemo Ulajuwono pasiekimo.

Visgi šį kartą jis sutiko savęs vertą priešininką. Bostono komandoje dominuojantis latvis Kristapas Porzingis mačą baigė su 20 taškų ir 11 atkovotų kamuolių.

Sakramento komandai De‘Aaronas Foxas pelnė 40 taškų.

Būtent jis likus 27 sekundėms persvėrė rezultatą svečių naudai, tačiau Xavieras Tillmanas taikliu metimu vėl grąžino iniciatyvą Bostonui.

Paskutinis metimas vėl buvo patikėtas D.Foxui, bet jis tikslo nepasiekė.

Bostono komanda laimėjo dvyliktą kartą iš eilės savo arenoje ir pirmauja visoje NBA lygoje.

„Kings“ pastaruoju metu yra kritę į duobę ir pralaimėjo antrą kartą paeiliui bei Vakarų konfenercijoje žengia aštunta.

„Kings“: De'Aaronas Foxas 40, Domantas Sabonis 16, Keeganas Murray ir Harrisonas Barnesas – po 10.

„Celtics“: Paytonas Pritchardas 21, Kristaps Porzingis 20, Jaysonas Tatumas 17, Jrue Holiday 10.