„Dragūnas“ neatsilaikė Vilniuje ir tolsta nuo aukso

(3)

Klaipėdos „Dragūno" rankininkai Vilniuje rezultatu 21:30 nusileido Vilniaus "Šviesai" ir Lietuvos rankinio lygos (LRL) finalo serijoje iki trijų pergalių atsilieka jau 0:2. Serijoje yra kaunamasi iki trijų pergalių. 

Tad "Dragūnui" šioje finalo serijoje klysti jau nebėra kur.

Klaipėdiečiai yra įsprausti į kampą, tačiau dragūniečiai jau ne kartą įrodė, kad kuo jiems sunkiau, tuo jų motyvacija ir kovingumas tik auga.

Taigi nenuleiskime rankų, dar niekas nėra prarasta - serija tęsiasi toliau.

Trečiosios finalo serijos rungtynės vyks gegužės 20 d. (šeštadienį) 14 val. Klaipėdoje, "Dragūno" aikštelėje (Taikos pr. 61A).

Bandykime Klaipėdoje užkurti gerą atmosferą ir atsirevanšuoti.

Jei prireiks ketvirtųjų ir penktųjų serijos rungtynių, jos atitinkamai vyks gegužės 24 d. (trečiadienį) 19 val. Vilniuje ir gegužės 27 dieną (šeštadienį) 14 val. Klaipėdoje.

Priminsime, kad vilniečiai šeštadienį Klaipėdoje vykusią pirmąją akistatą laimėjo tik paskutinę sekundę po Tomo Bernatavičiaus realizuoto baudos metimo - 35:34.

„Dragūnas" šiemet tapo LRL reguliariojo čempionato nugalėtoju, tad jų tikslas šią poziciją išsaugoti ir po finalinės serijos švilpuko.

„Visą sezoną labai daug dirbome, ruošėmės. Labai norėtųsi į Klaipėdą sugrąžinti aukso medalius", - pabrėžė G. Cibulskis.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder