„Dragūnas“ nugalėjo dvi Latvijos ekipas

Klaipėdos „Dragūno“ rankininkai nudžiugino savo sirgalius dviem Baltijos rankinio lygos čempionato pergalėmis: šeštadienį rezultatu 39:32 (16:21) įveikė HK „Ogre“ ekipą, sekmadienį rezultatu 32:27 (18:16) patiesė kitą Latvijos klubą - ASK/LSPA.

Dar prieš šias rungtynes „Dragūno“ vyr. treneris Gintaras Cibulskis sakė, kad jo komandos tikslas - iškovoti 4 taškus.

Treneris pasakė, komanda į jo žodžius įsiklausė ir atliko savo darbą.

Tiesa, šeštadienio rungtynėse su HK „Ogre“ ekipa, kai „Dragūnas“ po pirmojo kėlinio atsiliko 5 įvarčiais - 16:21, G. Cibulskis žaidėjams rūbinėje tikrai turėjo ką pasakyti, teko ir balso toną pakelti.

„Tą dieną rungtyniavome mėlynos spalvos apranga, o mano veidas po pirmo kėlinio nuo pykčio ir emocijų niekuo nesiskyrė nuo aprangos spalvos“, - „Vakarų ekspresui“ pabrėžė G. Cibulskis.

Jis neslėpė, kad rūbinėje buvo emocingas pokalbis su žaidėjais.

„Po šio pokalbio žaidėjai suprato, kad jei nelaimės, bus blogai. Padarė išvadas, ir antrasis kėlinys jau buvo visai kitoks. Sekmadienio dvikovoje jau kovėmės nuo pirmųjų susitikimo sekundžių. Svarbiausia, kad žaidėjai suprato, jog negalima atsipalaiduoti, o kautis susikoncentravus reikia visas rungtynes“, - teigė G. Cibulskis.

Šeštadienio dvikovoje „Dragūną“ į pergalę vedė Tomas Drakšas, įmetęs 10 įvarčių, po 7 įvarčius pridėjo Ighor Odinikov, Laurynas Simonavičius, Gytis Šmantauskas ir Mykolas Lapiniauskas.

Rungtynėse su ASK/LSPA ekipa lyderio vaidmens ėmėsi G. Šmantauskas, pelnęs 8 įvarčius. T. Drakšas ir M. Lapiniauskas pridėjo po 7 įvarčius.

Po šių pergalių „Dragūnas“ Baltijos rankinio lygos čempionato A grupės turnyro lentelėje pakilo į antrąją vietą. Dragūniečių sąskaitoje - 5 pergalės ir 2 pralaimėjimai. Juos lenkia tik dvejomis rungtynėmis mažiau sužaidę, tačiau visas pergales iškovoję Estijos „Viljandi HC“ rankininkai.