„Dragūnas“ pusfinalį pradėjo pergale

Lietuvos rankinio lygos pusfinaliai prasidėjo favoritų pergalėmis. Antrą vietą reguliariajame sezone užėmęs Klaipėdos „Dragūnas“ namuose pakankamai įtikinamai įveikė laipteliu žemiau likusį Kauno „Granitą-Karį“.

Kovą dėl kelialapio į Lietuvos rankinio lygos finalą „Dragūnas“ trečiadienio vakarą pradėjo namuose.

Ryžtingai nusiteikę šeimininkai pirmavo nuo pat rungtynių pradžios. Tačiau svečiai nepalūžo ir ilgai neleido įgyti didesnės persvaros. Po pirmojo kėlinio klaipėdiečiai pirmavo trimis įvarčiais - 19:16.

Įpusėjus antrajam kėliniui, ėmė ryškėti „Dragūno“ pranašumas. Persvara padidinta iki septynių įvarčių ir išlaikyta iki finalinės sirenos - 35:28.

Nugalėtojus į priekį vedė 10 įvarčių įmetęs Gytis Šmantauskas. Šešis pridėjo Mykolas Lapiniauskas, 5 - ukrainietis Vladislavas Koržukas, 4 - Lukas Juškėnas.

„Gerai pradėjome rungtynes ir nuo pat susitikimo pradžios turėjome iniciatyvą. Pagrindinis uždavinys buvo išlaikyti saugią persvarą, nes žinant „Granitą", tai rungtynių pabaigai pasilikti tik 3-4 įvarčių pranašumą yra baisoka. Varžovai turi tvirtą charakterį ir kovoja iki galo.

Todėl negalėjome atsipalaiduoti nė minutei. Stengėmės atlaikyti „Granito“ šturmą ir tai pavyko laikantis drausmės aikštelėje.

Buvo geros rungtynės, gerai, kad jos baigėsi mūsų naudai. Bet Kaune bus triskart sunkiau, nes komandos lygios ir rungtynių baigtį gali nulemti net fortūna„, - po dvikovos sakė „Dragūno" treneris Gintaras Cibulskis.

Kitoje pusfinalio serijoje reguliariojo sezono nugalėtojų ir čempionų titulą ginantys Vilniaus „Šviesos“ rankininkai savo aikštėje įveikė kitą sostinės komandą HC „Vilnius“ - 33:29 (14:18).

Pusfinalyje žaidžiama iki dviejų pergalių. Kitos rungtynės vyks gegužės 1 d. Jei prireiks trečiųjų - gegužės 4 d..