„Dragūnas“ Serbijoje parodė nagus, bet lygiosios neišgelbėjo

Serbijoje, Pančevo mieste, Klaipėdos „Dragūno“ rankininkai sužaidė atsakomąsias Europos taurės rungtynes su vietos „Dinamo“ komanda. Rungtynės baigėsi lygiosiomis - 28:28 (14:13), tačiau tokio rezultato Klaipėdos komandai nepakako, kad galėtų tęsti kelionę Europos taurės turnyre.

Pirmąjį komandų susitikimą Klaipėdoje prieš savaitę rezultatu 30:24 laimėjo „Dinamo“, tad „Dragūnui“, norint patekti į kitą etapą, reikėjo rungtynes išvykoje laimėti bent 7 įvarčiais.

Atsakomosiose rungtynėse „Dragūnas“ aktyviau gynėsi ir neleido varžovams atitolti daugiau nei 3 įvarčiais.

Didžiąją rungtynių dalį vyko lygi kova - į įvartį buvo atsakoma įvarčiu. Sužaisti ir keli sėkmingi epizodai, kai Klaipėdos ekipai pavyko pelnyti kelis įvarčius be serbų atsako.

Metimas per „sienelę“

Vis dėlto einant paskutinei rungtynių minutei vienu įvarčiu priekyje buvo „Dinamo“ komanda. „Dragūnui“ nespėjus užbaigti atakos, buvo paskirtas metimas per serbų „sienelę“.

Meistrišku metimu „Dinamo“ gynybą pralaužęs Gytis Šmantauskas pelnė paskutinį, rezultatą išlyginusį, įvartį.

„Dragūnui“ 8 įvarčius pelnė Tomas Drakšas, 7 - G. Šmantauskas, 4 įmetė Mykolas Lapiniauskas, 3 - Laurynas Simonavičius, 2 - Orestas Biknius, po 1 - Arvydas Bučius, Ramojus Mažrimas, Vismantas Moderis ir Ignas Savičius.

„Dinamo“ gretose 8 įvarčius įmetė Marko Perovic, po 4 pridėjo Milan Golubovic ir Danilo Radovic, po 3 - Nikola Stamenkovic ir Stefan Sunajko, po 2 - Borislav Urta ir Miloš Kostadinovic, po 1 - Borisz Dornyei ir Veljko Cabrilo.

"Galutinis rezultatas, nors lygiosiomis, bet šiaip ne taip, šiaip ne taip.

Tokie dvejopi jausmai.

Jauna serbų komanda tikrai neparodė gražaus rankinio. Tikrai galėjome geriau sužaisti, galėjo būti ne lygiosios, o normalesnis rezultatas, galėjome laimėti ir septyniais įvarčiais. Aišku, mes kol kas buksuojame puolime ir gynyboje. Rungtynių viduryje netekome gynėjo Daniilo, tai labai apribojo mūsų puolimą ir gynybą. Paskutines keliolika minučių išleidau pažaisti jaunimą, kad įgytų patirties. Čia jiems tikrai gera patirtis, bagažas ateičiai„, - komentavo “Dragūno" vyr. treneris Gintaras Cibulskis.

„Dragūno“ jau savaitgalį laukia naujo Baltijos rankinio lygos sezono pirmosios rungtynės. Namų aikštelėje „Dragūnas“ šeštadienį priims HC „Tallas/Mistra“ ekipą, sekmadienį - praėjusio sezono Baltijos čempionus „Viljandi“.

PRITRŪKO. „Dragūno“ žaidėjai Serbijoje pasisėmė teigiamų emocijų, tačiau kelialapio į kitą Europos taurės etapą neiškovojo. RK „Dragūnas“ nuotr.

PRITRŪKO. „Dragūno“ žaidėjai Serbijoje pasisėmė teigiamų emocijų, tačiau kelialapio į kitą Europos taurės etapą neiškovojo. RK „Dragūnas“ nuotr.

Atsisveikino su dviem žaidėjais

Po rungtynių Serbijoje „Dragūno“ klubas savo oficialioje klubo „Facebook“ paskyroje paskelbė, kad nutraukia sutartis su dviem žaidėjais: Ignu Savičiumi ir Vismantu Moderiu.

Oficialiai rašoma, kad taip pasielgta dėl klubo vidaus taisyklių pažeidimų.

"Kad ir kaip būtų gaila, atsisveikiname su dviem žaidėjais.

Atvykdami žaisti į reprezentacinę Klaipėdos miesto rankinio komandą žaidėjai įsipareigoja laikytis klube galiojančių vidaus taisyklių, o jų nesilaikymas nebus toleruojamas.

Dėkojame Ignui ir Vismantui už darbą treniruotėse ir aikštelėje ir linkime sėkmės tolesniame jų kelyje„, - teigė “Dragūno" klubo pirmininkas Artūras Juškėnas ir vyr. treneris G. Cibulskis.

„Vakarų ekspresui“ susisiekus su A. Juškėnu, jis patvirtino apie atsisveikinimą su minėtais rankininkais ir teigė, kad į jų vietą ieškos naujų žaidėjų.

PATARIMAI IŠ TRIBŪNŲ. „Dragūno“ klubo pirmininkas Artūras Juškėnas rungtynes Serbijoje stebėjo iš tribūnų, tačiau ramiai nusėdėti vietoje negalėjo. RK „Dragūnas“ nuotr.

PATARIMAI IŠ TRIBŪNŲ. „Dragūno“ klubo pirmininkas Artūras Juškėnas rungtynes Serbijoje stebėjo iš tribūnų, tačiau ramiai nusėdėti vietoje negalėjo. RK „Dragūnas“ nuotr.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder