„Dragūno“ kelias - klotas pergalėmis

Klaipėdos „Dragūno“ rankininkai toliau žygiuoja pergalių keliu - iškovojo kelialapį į Lietuvos rankinio federacijos (LRF) taurės turnyro finalinį ketvertą ir papildė taškus Lietuvos rankinio lygos (LRL) ir Baltijos rankinio lygos (BHL) čempionatuose.

Dragūniečiai trečiadienio vakarą savo žiūrovų akivaizdoje rezultatu 30:27 (15:16) nugalėjo Kauno „Granitą-Karį“.

Pergalės džiaugsmas dvigubas, nes tai buvo įskaitinės tiek Lietuvos, tiek Baltijos rankinių lygos čempionatų rungtynės.

Dvigubos svarbos rungtynes „Dragūnas“ žais ir sekmadienį, kai nuo 14 val. savo aikštėje (Taikos pr. 61A) susitiks su Alytaus „Varsa-Stronglasu“.

Tai „Dragūnui“ bus jau trečiosios rungtynės per 7 dienas.

Prieš pergalingą dvikovą su Kauno ekipa dragūniečiai vyko į Molėtus žaisti Lietuvos rankinio federacijos (LRF) taurės atsakomųjų ketvirtfinalio rungtynių su HC „Vilnius“ ekipa.

Pirmąją dvikovą namuose „Dragūnas“ laimėjo 7 įvarčių skirtumu - 32:25, o išvykoje pergalę išplėšė 10 įvarčių skirtumu - 36:26. Taigi, „Dragūno“ kišenėje - kelialapis į LRF taurės turnyro pusfinalį.

Jame dragūniečiai susitiks su viena iš šių trijų ekipų: Vilniaus „Amber“, Vilniaus VHC „Šviesa“ arba Kauno „Granitu-Kariu“.

Poros paaiškės po burtų traukimo. Planuojama, kad lemiamos Lietuvos rankinio federacijos (LRF) taurės turnyro rungtynės vyks 2022 metų vasario mėnesį.

Sidebar placeholder