„Dragūnui“ - žūtbūtinė kova dėl bronzos

Šeštadienį Klaipėdoje paaiškės Lietuvos rankinio lygos (LRL) bronzos medalio laimėtojai. Klaipėdos „Dragūno“ rankininkai savo aikštėje (Taikos pr. 61A) nuo 14 val. kils į žūtbūtinę mažojo finalo serijos kovą su Kauno „Granitu-Kariu“.

Kol kas serijos iki dviejų pergalių rezultatas lygus - 1:1, tad čia jau daug ką lems žaidėjų psichologija, susitelkimas ir kovingumo demonstravimas.

Pirmas serijos rungtynes Klaipėdoje „Dragūnas“ laimėjo rezultatu 34:26 (18:11), tačiau trečiadienį antrosiose serijos rungtynėse Kaune „Granitas-Karys“ pasiekė revanšą - 28:26 (17:15).

„Labai gaila. Turėjome gerą persvarą, po to ją iššvaistėme, neįmetėme lemiamų metimų ir nesugebėjome apsiginti. Čia buvo “kas įmes, kas prames„ kova. Mes prametėme“, - nedaugžodžiavo Klaipėdos „Dragūno“ žaidėjas Arvydas Bučius.

„Granitą-Karį“ į pergalę vedė 9 įvarčius įmetęs Arminas Stankūnas, 5 pridėjo Mantas Sturonas, 4 - Andrius Montvilas, po 2 - Aurimas Balčiūnas, Marius Kairys ir Tadas Bučinskas, po 1 - Martynas Giedraitis, Vladas Tomkevičius, Matas Jurkevičius ir Karolis Grigas.

„Dragūno“ gretose išsiskyrė 6 įvarčius įmetęs Deividas Virbauskas, 5 pridėjo Laurynas Simonavičius, po 3 - Rokas Palskys, Žanas Gabrielius Virbauskas ir Benas Butkus, po 2 - Mykolas Lapiniauskas, Gintaras Cibulskis ir Lukas Juškėnas.

„Į Kauną atvykome lyg ir nusiteikę - iki rungtynių pabaigos likus 10 minučių pirmavome trimis įvarčiais, tačiau visgi sugebėjome pralaimėti. Susidaro įspūdis, kad varžovai labiau norėjo laimėti nei mes. Mes eilinį kartą pernelyg gerai apie save galvojame - nesame jokie favoritai, tad laimėti galime tik juodai plušdami aikštelėje. To trūko“, - „Vakarų ekspresui“ situaciją komentavo „Dragūno“ vyr. treneris Artūras Juškėnas.

„Varžovai žaidė “gyvenk arba mirk„ rungtynes, o mes mąstėme, kad kažkaip išplauksime. Taip ir išėjo, kad vietoje laisvo savaitgalio turėsime arti aikštelėje“, - sakė „Dragūno“ vyr. treneris.

Jis pabrėžė, kad vyrai turi padaryti išvadas, gerai apmąstyti, kas įvyko, ir padaryti viską, kad sezonas būtų baigtas pergale.

„Nesinorėtų, kad iš pirmos vietos kristume į ketvirtąją vietą. Tikrai būtų nemalonu, jei gana sėkmingas sezonas, per kurį tapome ir Baltijos rankinio lygos čempionais, ir Lietuvos rankinio federacijos taurės nugalėtojais, būtų baigtas pralaimėjimu. Nesinori net leisti į galvą ateiti tokioms mintims. Privalome kovoti iš visų jėgų ir savo žiūrovų akivaizdoje siekti pergalės“, - kalbėjo A. Juškėnas.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder