Europos jaunimo irklavimo čempionate - arti medalių

Europos jaunimo (U23) čempionate, kuris vyko Hezevinkelyje (Belgija), garbingai kovojo Klaipėdos irklavimo centro atstovai.

Lietuvos rinktinės sudėtyje Klaipėdos irklavimo centro įgula - Jonas Šaparavičius, Benas Volkovas, Valdas Venckus ir Deimantas Romeris - finaliniame plaukime iškovojo 6 vietą.

Merginų porinės keturvietės valties sudėtyje startavo Klaipėdos irklavimo centro auklėtinė Saulė Kryževičiūtė ir finale iškovojo aukštą 4 vietą.

Šie sportininkai nuo jaunių amžiaus treniruojasi pavienio irklo grupėje su tikslu įsitvirtinti ne tik jaunimo, bet ir suaugusiųjų rinktinės sudėtyje.

Aukštesnio meistriškumo siekti yra sudaromos palankios sąlygos jaunių amžiaus sportininkams, besimokantiems Klaipėdos Vytauto Didžiojo ir „Aukuro“ gimnazijose.

Artimiausiu laiku ši komanda su stipriausiais Lietuvos pavienio irklo irkluotojais startuos tarptautinėje aštuonviečių valčių regatoje Bydgoščioje (Lenkija), kur gins čempionų titulą.

Minėtus sportininkus varžyboms ruošia Klaipėdos irklavimo centro treneriai Tomas Plauška, Valdas Varašinskas, Vygantas Viršilas ir Tautvydas Vaitkūnas.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder