Fiksuojantiems sporto įvykius - galimybė laimėti prizų

Galbūt kuriam nors iš „Vakarų ekspreso“ skaitytojų ar šiaip sportą mėgstančių piliečių 2021 metais pavyko užfiksuoti įdomų ir išskirtinį sporto kadrą, kurio centre - Klaipėdos sportininkai? Jei taip - galima dalyvauti konkurse ir laimėti vertingų prizų.

Konkurso metu numatoma atrinkti iki 40 fotografijų bei rengti kilnojamąsias parodas lankomiausiuose Klaipėdos miesto sporto objektuose.

Tai bus jau ketvirtoji Klaipėdos miesto lengvosios atletikos mokyklos organizuojama Klaipėdos sporto fotografijų paroda. Planuojama, kad ateityje kelerių metų parodos nuotraukos nuguls į specialų leidinį.

Konkurso sąlygos labai paprastos: nuotraukos turi būti užfiksuotos iš 2021 metų Klaipėdos miesto sporto bendruomenės gyvenimo ar sporto įvykių (varžybos, treniruotės, renginiai, laisvalaikis). Gali būti nuotraukos ir iš varžybų užsienyje, tačiau varžybose turi būti klaipėdiečiai sportininkai.

Nuotraukos gali būti užfiksuotos ir išmaniaisiais telefonais, tačiau svarbu, kad konkursui pateikiamos notraukos būtų skaitmeninės, JPG formato, ilgoji kraštinė turi būti ne trumpesnė kaip 1000 pikselių, 300 dpi rezoliucija. Atspausdinti darbai nebus priimami.

Konkurso dalyviai privalo dalyvio anketoje laisva forma aprašyti nuotraukos turinį (nurodomas nuotraukos objektas, fotografavimo aplinkybės, vieta, data).

Vienas konkurso dalyvis gali pateikti ne daugiau kaip 5 nuotraukas.

Konkurso organizatorai pabrėžia, kad šiemet nuspręsta šio konkurso dalyvius pagerbti ir įvertinti labiau - visi nuotraukas siuntę profesionalūs fotografai ir fotografijos mėgėjai bus pakviesti į specialiai jiems skirtą renginį, kuriame geriausieji bus apdovanoti vertingais prizais.

Parodos partneris UAB „Miesto spauda“ geriausio kadro autoriui įsteigė 150 eurų piniginį prizą.

Informacinis parodos partneris dienraštis „Vakarų ekspresas“ geriausiems taip pat paruošė staigmenų ir prizų.

Geriausią 2021 metų Klaipėdos sporto kadrą ir kitus nominantus išrinks speciali organizatorių sudaryta komisija.

Dalyvio anketa ir nuotraukos turi būti sudėtos į vieną bylą ir pavadintos autoriaus vardu bei pavarde, suarchyvuoti (ZIP) ir siunčiami kaip vienas dokumentas. Bylą arba nuorodą į išorinį serverį reikia atsiųsti el. paštu [email protected].

Nuotraukų konkurso organizatoriai laukia iki 2022 m. sausio 16 d. (imtinai).

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder