Gryname ore - nemokamos sveikatingumo treniruotės

Klaipėdiečiams ir miesto svečiams - puiki galimybė įsilieti į nemokamas sveikatingumo mankštas: praėjusį savaitgalį prasidėjo nemokamų vasaros sveikatingumo treniruočių ciklas, skatinantis gyventojų fizinį aktyvumą gryname ore.

Pasak projekto „Aktyvi ir sveika bendruomenė“ ir sveikatingumo klubo „Ginsvė“ vadovės Daivos Palubinskaitės, nemokamų treniruočių ciklas gryname ore tęsis visą vasarą skirtingose vietose: prie jūros ir stadionuose.

Kiekvieną vasaros šeštadienį 9 val. sveikatingumo studija „Ginsvė“ kviečia į jogos užsiėmimus neįgaliųjų paplūdimyje.

„Joga - tai ne tik fiziniai pratimai, užsiėmimų metu mokomės taisyklingo ir sąmoningo kvėpavimo, atsipalaidavimo. Jau praėjusį savaitgalį vykusios pirmosios šios vasaros nemokamos jogos treniruotės prie jūros sutraukė didžiulį būrį žmonių. Žmonėms, užsisėdėjusiems per karantiną namuose, labai reikia panašių treniruočių. Tai padeda išsivaduoti nuo neigiamų minčių ir streso“, - pabrėžė aktyvi įvairių sveikatingumo akcijų organizatorė D. Palubinskaitė.

Treniruotės prie jūros - tik dalelė nemokamų sveikatingumo renginių ciklo.

„Antradieniais 17.30 val. kviečiame į H. Zudermano gimnazijos stadione vykstančias pilateso treniruotes, kurių metu stiprinami gilieji kūno raumenys, gerinama laikysena, jos padeda išvengti traumų ar greičiau atsigauti po jų.

 Visos treniruotės skirtos bet kokio fizinio pasirengimo žmonėms. Džiaugiamės, kad klaipėdiečiams ir miesto svečiams galime pasiūlyti nemokamas treniruotes. Projektas bendrai finansuojamas Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos, Sporto rėmimo fondo. Žmonėms tereikia atsinešti kilimėlius ar rankšluostukus, ir gali įsilieti į sveikatingumo veiklas“, - sakė D. Palubinskaitė.

Ji pasidžiaugė, kad nuo birželio 15 dienos antradieniais ir penktadieniais nuo 10.30 val. „Vėtrungės“ gimnazijos stadione pakvies mankštintis ir senjorus.

Žmonės, norintys įsilieti į straipsnyje minėtas sveikatingumo veiklas, gali registruotis elektroniniu paštu [email protected] Pabrėžiama, kad visa tai - nemokamai.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder