HC „Klaipėda“ varžovams leido fiksuoti rekordus

„TOP sport“ Lietuvos ledo ritulio čempionato rungtynėse tarp Vilniaus „7bet-Hockey Punks“ ir HC „Klaipėda“ užfiksuoti nauji rekordai.

„7bet-Hockey Punks“ vartininkas Simas Baltrūnas rungtynėse su HC „Klaipėda“ galėjo džiaugtis ne tik užtikrinta pergale 11:0 ir nepriekaištingu pasirodymu nepraleidus nė vieno įvarčio, tačiau ir nauju įrašu čempionato istorijoje.

Stovėdamas vartuose „pankų“ vartininkas iškovojo jau 90-ąją pergalę, o tiek kartų gindamas vartus nėra triumfavęs joks kitas lygos žaidėjas.

Tose pačiose rungtynėse istoriją perrašė ne tik S. Baltrūnas, bet ir Šarūnas Kuliešius.

Pavydėtiną formą demonstruojantis „7bet-Hockey Punks“ puolėjas net ir būdamas 44-erių metų vis dar įspūdingu tempu renka rezultatyvumo balus, o įvartis ir rezultatyvus perdavimas prieš HC „Klaipėda“ leido jam tapti čempionato rekordininku.

Skaičiuojant rezultatyvumo balus reguliariajame sezone ir atkrintamosiose varžybose, jis jų turi jau 280 ir pagal šį rodiklį nebeturi lygių visoje „TOP sport“ Lietuvos čempionato istorijoje.

„TOP sport“ Lietuvos čempionato mūšiai persikėlė į Klaipėdą, kur susitiko HC „Klaipėda“ ir Elektrėnų „Energija“. Elektrėniškiams pavyko įrodyti savo pranašumą ir pirmą kartą šį sezoną palikti HC „Klaipėda“ be taškų rungtynėse savo mieste: svečiai triumfavo 8:3.

Sidebar placeholder