Į Klaipėdą atvyksta Lietuvos čempionai: „Dragūnas" kelia sau kitus tikslus

Šįvakar 19 val. Klaipėdos "Dragūnas" savo namų arenoje (Taikos pr. 61A) žais Lietuvos rankinio lygos (LRL) čempionato rungtynes su šalies čempionais Vilniaus VHC "Šviesa" rankininkais. Jau anksčiau laiko LRL reguliariajame čempionate pirmąją vietą užsitikrinę dragūniečiai šįkart nekelia tikslo žūtbūt laimėti, o suteiks progą pasireikšti visiems žaidėjams.

"Mūsų komandoje yra jaunų žaidėjų, kurie prieš "Šviesą" nėra rungtyniavę. Vilniečių komanda - stipri ir tokia patirtis kai kuriems mūsų žaidėjams bus naudinga.

Mano šio vakaro tikslas - leisti pasireikšti kiekvienam iš mūsų žaidėjų. Bandysiu paskirstyti žaidybinį laiką taip, kad parungtyniautų visi.

Juk esame užsitikrinę pirmąją reguliaraus čempionato vietą, tad svarbu - gera treniruotė prieš savaitgalio Baltijos rankinio lygos atkrintamąsiasi kovas su Dobelės komanda", - "Vakarų ekspresui" sakė "Dragūno" vyriausiasis treneris Gintaras Cibulskis.

Anot jo, nesinorėtų drąskytis ir žūtbūt siekti pergalės, o verčiau pasisaugoti nuo traumų ir susistyguoti žaidimo braižą.

"Dvikova prieš "Šviesą" bus tarsi generalinė repeticija prieš Baltijos rankinio lygos atkrintamąsias", - akcentavo treneris.

"Dragūnas" šį sezoną LRL čempionate kartą jau įveikė "Šviesos" komandą, tačiau kova buvo itin įtempta - Vilniuje laimėta vos 1 įvarčio skirtumu - 29:28.    

"Dragūno" sirgaliai šįvakar kviečiami į "Dragūno" namų areną (Taikos pr. 61A) palaikyti savo miesto komandos ir įkvėpti jaunus žaidėjus artėjančioms atkrintamosioms Baltijos rankinio lygos kovoms.

Baltijos rankinio lygos ketvirtfinalio serija prasidės jau kovo 18 dieną (šeštadienį) Klaipėdoje.

"Dragūno" varžovai siekiant bilieto į finalo ketvertą - Dobelės "Tenax" (Latvija) rankininkai.

Pirmoji akistata vyks šeštadienį, kovo 18 d., 14 val. savoje aikštelėje Taikos pr. 61A.

Vaikai, moksleiviai, negalią turintys ir pensinio amžiaus sulaukę žiūrovai, pateikę pažymėjimą, rungtynes stebi nemokamai.

Prieš rungtynes bus galimybė įsigyti klubo atributikos.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder