Įspūdingas Klaipėdos talento debiutas: patiesė buvusią 21-ąją pasaulio raketę
Jaunasis lietuvis ne tik pasiekė skambiausią savo pergalę, bet ir žengė į aštuntfinalį, kuriame jo lauks dar rimtesnis išbandymas.
Klaipėdiečio debiutas pagrindiniame ATP serijos turnyre
E. Butvilas be didesnio vargo rezultatu 6:3, 6:1 sutriuškino Italijos tenisininką Lorenzo Sonego (ATP-69), kuris yra buvusi 21-oji pasaulio raketė. 21-erių klaipėdiečiui tai yra debiutas pagrindiniame ATP serijos turnyre.
Atrankoje jis užtikrintai įveikė Alexandre Mullerį (ATP-108) ir Jamesą Duckworthą (ATP-83), o dabar iškovojo skambiausią karjeros pergalę prieš puikiai žinomą Italijos atstovą.
L.Sonego per savo karjerą yra iškovojęs keturis ATP titulus, praėjusiais metais pasiekė „Australian Open“ ketvirtfinalį, o „Roland Garros“ ir Vimbldono turnyruose toliausiai nužygiavo iki aštuntfinalio.
Visgi akistatoje prieš lietuvį 31-erių italas neturėjo jokių variantų – pralaimėjo per 1 valandą ir 16 minučių, savo padavimus atidavė net keturis kartus.
Butvilas blasts on debut 💥
— Tennis TV (@TennisTV) May 18, 2026
The Lithuanian sees off Sonego 6-3 6-1 in his first ever ATP Tour match!#GonetGenevaOpen pic.twitter.com/py0O4NR3aX
Penktoji karjeros pergalė prieš Top 100 varžovą
Lietuvos teniso talentui tai penktoji karjeros pergalė prieš Top 100 varžovą.
Iki šiol mūsų tautietis dar nebuvo įveikęs taip aukštai reitinguoto varžovo.
Patekimas į aštuntfinalį Ženevoje tenisininkui garantavo 38 ATP reitingo taškus bei 10 750 eurų premiją.
Kitame etape lietuvio lauks tikra ATP turo žvaigždė – tai antroji turnyro bei dešimtoji pasaulio raketė Alexanderis Bublikas (ATP-10).
Parengta pagal 15min.lt
Rašyti komentarą