Istorinis įvykis: „Karalienės taurės“ finalinis ketvertas - Klaipėdoje

Klaipėdai patikėta teisė organizuoti „Karalienės taurės“ moterų krepšinio turnyro finalinį ketvertą. Tai istorinis įvykis, nes iki šiol šis aukšto lygio moterų krepšinio turnyras uostamiestyje nėra vykęs.

Pajėgiausios Lietuvos moterų krepšinio komandos kovo 12-ąją dieną susikaus LCC tarptautiniame universitete, „Michealsen“ centre (Kretingos g. 36, Klaipėda).

„Pamenu, kažkada prieš daug metų, kai pati žaidžiau krepšinį, Klaipėdoje yra vykusi Lietuvos moterų krepšinio lygos „Žvaigždžių diena. Atėjo laikas į Klaipėdą vėl sukviesti ryškiausias Lietuvos moterų krepšinio žvaigždes“, - „Vakarų ekspresui“ sakė „Adma Moterų lygos“ direktorė Rima Valentienė.

Net 15 kartų Lietuvos čempionė, 12 kartų Baltijos moterų krepšinio lygos čempionė, moterų Eurolygos prizininkė R. Valentienė pasidžiaugė, kad Klaipėdoje rodomas išskirtinis dėmesys moterų krepšiniui.

„Džiugu, kad jūsų mieste yra net dvi profesionalios moterų krepšinio komandos - LCC tarptautinio universiteto ir “Neptūno„, ir jas abi remia Klaipėdos miesto savivaldybė. Klaipėdos valdžios požiūris ir dėmesys moterų krepšiniui - sveikinantis ir džiuginantis“, - pabrėžė tituluota moterų krepšinio atstovė.

R. Valentienė su Lietuvos moterų krepšinio rinktine buvo labai arti ir Europos čempionato medalių - dukart iškovojo ketvirtąją vietą, o pasaulio čempionatuose dukart užėmė šeštąją vietą.

„Smagu, kad ir LCC tarptautinio universiteto krepšinio komandos programų vadovas Marius Tamolis, ir Klaipėdos savivaldybės administracijos Sporto skyriaus vedėja Rasa Rumšienė, ir Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas rodė iniciatyvą bei norą „Karalienės taurės“ moterų krepšinio turnyrą organizuoti Klaipėdoje. „Adma Moterų lyga“, LCC tarptautinis universitetas ir Klaipėdos valdžia surėmėme pečius, tad tikimės suorganizuoti tikrą šventę moterų krepšinio mylėtojams“, - sakė R. Valentienė.

Klaipėdos miesto savivaldybės Sporto skyriaus vedėja R. Rumšienė džiaugėsi tokiu miesto įvertinimu.

„Neapsakomai džiaugiamės, kad Klaipėdoje vyks ilgai lauktas ir išskirtinis renginys - “Karalienės taurė".

Renginyje, kurį bus galima stebėti gyvai ir nemokamai, dalyvaus pajėgiausios šalies krepšinio moterų komandos.

Bus įvairių staigmenų, įspūdingų pasirodymų, todėl kviečiame visus neabejingus krepšiniui dalyvauti ir patirti puikių emocijų. Klaipėdos miestas ne žodžiais, bet veiksmais palaiko mylinčias ir krepšinį žaidžiančias moteris", - sakė R. Rumšienė.

Praėjusiame sezone „Karalienės taurę“ į viršų kėlė Vilniaus „Kibirkšties“ krepšininkės, kurios šiais metais mėgins apginti čempionių titulą.

Tikimasi, kad šiemet į šį turnyrą pateks abi Klaipėdos komandos - tiek „Neptūnas“, tiek LCC.

Viskas paaiškės jau vasario viduryje, kai bus sužaistas antrasis „Adma Moterų lygos“ ir Baltijos moterų krepšinio lygos čempionato ratas.

M. Tamolis „Vakarų ekspresui“ pasidžiaugė ir tuo, kad vasario 25 dieną LCC sporto salėje bus organizuojama Lietuvos moksleivių krepšinio lygos „Žvaigždžių diena“. Čia spindės ne tik merginos, bet ir vaikinai.

„Klaipėdoje jaučiamas tikras dailiosios lyties atstovių krepšinio atgimimas. Juk būrys Klaipėdos krepšinio specialistų pakviesti darbuotis Lietuvos įvairių amžiaus grupių merginų rinktinėse: LCC moterų ekipos treneriui Viliui Stanišauskui patikėtas Lietuvos U19 jaunių merginų rinktinės trenerio postas, LCC komandos vaikinų treneriui Gyčiui Krugelevičiui - Lietuvos U18 jaunių merginų rinktinės trenerio pareigos, „Neptūno“ komandos treneriui Martynui Airošiui - Lietuvos U20 jaunimo merginų rinktinės trenerio postas. Smagu, kad Klaiėdoje turime tokius kompetentingus ir Lietuvoje vertinamus trenerius. Tai mūsų miestui - didelis įvertinimas“, - džiaugėsi LCC krepšinio komandos programų vadovas M. Tamolis.

Jis pats šią vasarą kartu su vyr. treneriu Aurimu Matulevičiumi darbuosis Lietuvos studentų krepšinio rinktinės trenerių štabe.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder