Istorinių pergalių kalvėms „Neptūno" merginoms - miesto padėka

2021-2022 metų krepšinio sezoną net tris medalius iškovojusios Klaipėdos "Neptūno" krepšininkės pagerbtos Klaipėdos miesto rotušėje.

Lietuvos vicečempionės, Baltijos krepšinio lygos ir "Neodenta Karalienės taurės" bronzos medalių laimėtojas pagerbė Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas ir Klaipėdos savivaldybės administracijos Sporto skyriaus vedėja Rasa Rumšienė.

"Galime pasidžiaugti, kad Jūsų tikėjimas savo jėgomis tikrai nenuvylė ir davė tą fantastišką rezultatą, kuris įėjo į Klaipėdos sporto istoriją. Dėkoju visam klubo personalui. Jūs visi esate šios pergalės kalviais. Klaipėdos moterų krepšinis jau diktuoja ir linkiu, kad ateityje diktuotų Lietuvoje krepšinio madas", - įteikdamas komandos narėms atminimo dovanas sakė Klaipėdos meras V. Grubliauskas.

Klaipėdos merui antrino Klaipėdos sporto vadovė R. Rumšienė: "Kiekvienos rungtynės buvo kovingos. Matėsi komandos dvasia. Išlikite tokios pat kovingos ir toliau garsinkite Klaipėdos miesto vardą."

Klaipėdos miesto meras tikisi, kad aukštai iškelta kartelė nebus nuleista ir dar pridūrė, kad toks merginų kovingumas ir charakteris turėtų įkvėpti ir "Neptūno" vyrus.

"Neptūno" vyrukams yra iš ko mokytis ir prieš ką šiek tiek nurausti, matant, tokį merginų kovingumą, minimaliomis pajėgomis pasiekti maksimalų rezultatą. Tai liudija šios komandos charakterio tvirtumą, pasirengimo lygį ir nusiteikimą, ko vyrukams dažnai pritrūksta".

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder