Jauniesiems Lietuvos futbolo talentams – prestižinės „Barca Academy“ sporto organizacijos dėmesys

Šią vasarą Lietuvoje buvo surengtos pirmosios visame pasaulyje pripažintos „Barca Academy“ tarptautinės organizacijos futbolo stovyklos-turnyrai vaikams ir jaunuoliams. Jose su legendinės sporto organizacijos trenerių pagalba sportavo įvairaus amžiaus vaikai iš Baltijos šalių ir Ukrainos.

Dviem šių stovyklų-turnyrų dalyviams šiemet buvo suteikta išskirtinė galimybė dalyvauti ir „Barca Academy“ rengiamoje tarptautinėje futbolo stovykloje Ispanijoje.

Dėmesys klaipėdiečiui ir Ispanijoje gyvenančiam lietuvaičiui

„Barca Academy“ atstovai iš stovyklų - turnyrų dalyvių atsirinko du talentingus vaikus, kuriems šiemet bus suteikta išskirtinė galimybė dalyvauti ir organizacijos rengiamoje tarptautinėje sporto stovykloje Ispanijoje.  Jais tapo klaipėdietis, Klaipėdos futbolo mokyklos auklėtinis, Joris Jokšas ir lietuviškų šaknų turintis stovyklos Klaipėdoje dalyvis iš Ispanijos Christian Sanz.

Pasaulinės sporto akademijos stovyklas - turnyrus šiemet Lietuvoje rengusios organizacijos „Barca Academy Baltic“ projekto vadovo, garsaus šalies futbolininko bei trenerio Roberto Poškaus teigimu, legendinės sporto organizacijos atstovų parodytas dėmesys Lietuvos talentams itin džiugina, o tokie projektai ateityje į Lietuvą gali padėti pritraukti ir daugiau lietuviškų šaknų turinčių sporto talentų iš viso pasaulio.

„Labai džiaugiamės, kad „Barca Academy“ atstovai pastebėjo ne vieną talentą mūsų stovykloje, o atrinko net du. Itin smagu, kad vienas iš berniukų yra klaipėdietis, o kitas–Ispanijos lietuvis, kurio mama itin didžiuojasi savo lietuviškomis šaknimis. 

Tai tik įrodo, kad galime pritraukti į Lietuvą ir kitose šalyse gyvenančius mūsų tautos talentus bei sudominti juos mūsų sporto projektais“, - teigė R. Poškus.

Galimybė treniruotis su geriausiais sporto specialistais

Tarptautinėje „Barca Academy“ stovykloje Ispanijoje vaikų laukia išskirtinė galimybė mažiausiai keturias dienas aktyviai treniruotis su geriausiais akademijos specialistais modernioje „Ciutat Esportiva Joan Gamper“ sporto bazėje. 

Taip pat vaikams bus suteikta galimybė nemokamai apsilankyti legendiniame „Camp Nou“ stadione bei „FC Barcelona“ muziejuje.

Kaip teigia klaipėdiečio Jorio Jokšo tėtis Andrius, prestižinės sporto organizacijos sprendimas pakviesti sūnų į Ispanijoje rengiamą tarptautinę futbolo stovyklą buvo netikėta ir maloni staigmena.

„Sužinojus, kad mūsų sūnus yra pakviestas į FC „Barcelona“ vaikų stovyklą, apėmė neapsakomas džiaugsmas, užplūdo daug emocijų, kurios ir dabar glosto širdį.  Joris be galo apsidžiaugė išgirdęs šią naujieną ir su nekantrumu laukia šios išvykos. 

Labai už jį džiaugiamės ir linkime jam sėkmės“, – teigė jaunojo talento tėtis.

Pasak Jorio mamos Jurgitos, tai bus itin vertinga patirtis jos sūnui, kuri suteiks dar daugiau motyvacijos jam siekti aukštų rezultatų sporto srityje.

„Labai norėtumėme, kad iš šios stovyklos Joris pasisemtų kuo daugiau patirties,žaidybinės praktikos, puikių emocijų ir noro dar daugiau dirbti ir siekti savo tikslo“, - teigė Jurgita Jokšienė.

Lietuvai artima sporto organizacija

Visame pasaulyje garsios organizacijos „Barca Academy“ ugdymo filosofiją apima ne tik vaikų sporto talento puoselėjimą, bet ir tokių vertybių, kaip žmogiškumas, atsakomybė, komandiškumas, atkaklumas ir lygiateisiškumas, ugdymą.

„Barcelona“ sporto organizacijos istorijoje netrūksta ir lietuviškų akcentų.

Per savo sportinę karjerą pagrindiniame „BC Barcelona“ vyrų krepšinio klube yra rungtyniavę tokie garsūs Lietuvos krepšininkai, kaip Artūras Karnišovas ir Šarūnas Jasikevičius, kuris šiuo metu eina ir vyriausiojo šio klubo trenerio pareigas.

„BC Barcelona“ klube šiuo metu rungtyniauja ir Lietuvos nacionalinės krepšinio komandos narys Rokas Jokubaitis.

Šiuo metu visame pasaulyje jau veikia beveik pusšimtis „Barca Academy“ padalinių, rengiama daugiau nei 180 stovyklų, o jose sportuoja daugiau nei 45 tūkst. vaikų penkiuose pasaulio žemynuose.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder