Domantas Sabonis

Juoda atkarpa tęsiasi: Domanto Sabonio trigubas dublis prieš buvusią komandą neišgelbėjo

Dar vieną pralaimėjimą NBA lygoje patyrė Domanto Sabonio atstovaujamas „Sacramento Kings“ (23-18) klubas, naktį iš ketvirtadienio į penktadienį namuose 121:126 (31:34, 26:36, 32:29, 32:27) pralaimėjęs „Indiana Pacers“ (24-17) ekipai.

D.Sabonis mačą baigė su trigubu dubliu – per 38 minutes pelnė 21 tašką (8/12 dvitaškiai, 0/1 tritaškių, 5/8 baudos), atkovojo 11 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Tai buvo trečias lietuvio trigubas dublis iš eilės ir dvyliktas šį sezoną. Pagal šį rodiklį jis pavijo lygos lyderį Nikolą Jokičių.

Prieš savo buvusią komandą Domantas taip pat padarė 3 klaidas ir 5 sykius prasižengė.

Prieš mačą abi komandos turėjo identišką pergalių ir pralaimėjimų balansą – 23-17.

Įpusėjus mačui „Pacers“ turėjo dviženklį pranašumą (70:57), o iniciatyvą išlaikė iki ketvirto kėlinio pabaigos.

Likus žaisti 140 sekundžių „Pacers“ dar atsiliko 106:122, bet tada pradėjo žaibiškai artėti ir buvo labai netoli stebuklo, kad išplėštų pratęsimą – visgi paskutinis De'Aarono Foxo tritaškis tikslo nepasiekė.

„Kings“ ekipąi Kevinas Huerteris pelnė 31 tašką, nugalėtojams 25 pelnė Bennedictas Mathurinas.

Sakramento komanda pralaimėjo jau ketvirtą mačą iš eilės ir šiuo metu yra viena prasčiausią formą demonstruojančių lygos komandų.

„Brooklyn Nets“ irgi yra pralaimėję keturis mačus paeiliui, o didžiausioje duobėje – šešių nesėkmių atkarpą fiksuojantys „Charlotte Hornets“.

Po šio pralaimėjimo „Karaliai“ Vakaruose smuktelėjo į septintą poziciją.

Tuo tarpu Indianos komanda nutraukė dviejų pralaimėjimų seriją ir Rytų konferencijoje yra šešta.

„Kings“: Kevinas Huerteris 31, Keeganas Murray 27, De'Aaronas Foxas 24, Domantas Sabonis 21 (11 atk. kam., 10 rez. perd.), Malikas Monkas 9.

„Pacers“: Bennedictas Mathurinas 25, TJ McConnellas 20, Mylesas Turneris 18, Jalenas Smithas 17 (13 atk. kam.), Jarace'as Walkeris 15, Buddy Hieldas 12, Obi Toppinas 10.