Jurijaus Merkutovo taurė iškeliavo į Liepoją

Uostamiestyje septintą kartą praūžė grandiozinis ledo ritulio turnyras, skirtas garsiajam ledo ritulininkui Jurijui Merkutovui atminti.

„Klaipėdos Baltijos“ ledo ritulio mokyklos surengtose dviejų dienų varžybose kovojo šešios komandos iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos.

Turnyrą papuošė dėl J. Merkutovo taurės pirmą kartą žaidusi Lietuvos mergaičių rinktinė „LT United“, kuriai atstovavo ir aštuonios klaipėdietės: penkios iš „Klaipėdos Baltijos“ mokyklos, trys - iš HC „Klaipėda“ ledo ritulio klubo.

Ekipos kovojo rato sistema.

Geriausiai rungtyniavo svečiai iš Liepojos - SSS („Sporta spelu skola“) jaunučiai, šventę visas penkias pergales.

Antrą vietą užėmė Talino „Vipers“ komanda. 12 taškų surinkę estai nusileido tik nugalėtojams (2:4).

Atkakliausia kova vyko dėl trečiosios pozicijos.

Į šią vietą pretendavusios abi šeimininkų komandos surinko po lygiai taškų - po 7. O ir tarpusavio kova baigėsi lygiosiomis - 4:4.

Trečiąją poziciją lėmė bendras įvarčių santykis, kuris buvo palankesnis HC „Klaipėda“ berniukams. „Klaipėdos Baltija“ turėjo tenkintis ketvirtuoju laipteliu.

Penkti liko Vilniaus „Sostinės hockey“ žaidėjai, pelnę vienintelę pergalę - įveikę be taškų su turnyru atsisveikinusias „LT United“ mergaites.

Pasibaigus paskutinėms rungtynėms pasipylė medalių, prizų ir skanėstų lietus. Jaunuosius ledo ritulininkus apdovanojo J. Merkutovo brolis Jevgenijus, miesto Tarybos narys Arūnas Tuma ir turnyro organizatorius Audrius Kancleris.

Rezultatyviausio žaidėjo prizą į Liepoją išsivežė Marianas Bogdanovas.

Geriausiu vartininku pripažintas Makaras Šemeliovas iš Estijos, gynėju - Benas Simutis („Klaipėdos Baltija“), puolėju - Kirilas Cepovas (HC „Klaipėda“).

Naudingiausiais (MVP) komandų žaidėjais pripažinti Aleksandras Kazlovas (Liepojos SSS), Maksimas Vichrovas („Vipers“), Danielis Marčenka (HC „Klaipėda“), Bernardas Butkinas („Klaipėdos Baltija“), Mykolas Razma („Sostinės hockey“) ir Rugilė Stirnaitė („LT United“).

„Tradiciniu J. Merkutovo turnyru baigėme ledo ritulio sezoną. Smagu, kad pagerbti ir prisiminti garsųjį sportininką susirinko šešių komandų jaunieji ledo ritulininkai. Esame dėkingi miesto Tarybos nariui A. Tumai, visas rungtynes teisėjavusiems arbitrams Stanislavui Šišorkinui ir Maksimui Fediukinui, varžybų ir apdovanojimų momentus įamžinusiai Jekaterinai Kaščenukai ir visiems dalyviams, kurių buvo per šimtas.

Tokiuose jaunučių turnyruose svarbu ne rezultatai, o galimybė parungtyniauti, kaupti patirtį, pajausti varžybų dvasią. Tad lauksime jaunųjų sportininkų ir kitais metais“, - įvykusiu turnyru pasidžiaugė organizatoriai Audrius ir Vaiva Kancleriai.

APDOVANOJIMAI. Tarp gavusiųjų individualius prizus buvo ir klaipėdiečių.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder