Klaipėda įrašyta į FC „Barcelona“ žemėlapį

Pirmadienį Klaipėdos futbolo mokyklos stadione iškilmingu atidarymu startavo vieno garsiausių ir populiariausių pasaulyje - „FC Barcelona“ futbolo klubo stovykla-turnyras. „Klaipėdai tai yra labai svarbus įvykis. Nuo šiol Klaipėda - pasaulio “Barcelonos„ akademijų žemėlapyje“, - pabrėžė renginyje dalyvavęs Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataras Česlav Okinčic.

Mūsų mieste pluša nuo 8 iki 16 metų mergaitės ir berniukai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Ukrainos.

Į stovyklos atidarymo ceremoniją, kuri vyko Klaipėdos futbolo mokyklos stadione, atvyko ir sveikinimo žodį tarė Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas, „Barca Academy Baltic“ projekto vadovas Robertas Poškus, jau minėtasis Č. Okinčic, o galiausiai Dievo palaimos ir sėkmės palinkėjo pranciškonas brolis Astijus Kungys.

„Viską darome dėl mūsų vaikų. Visi turime dirbti drauge, sutelktai, kad vaikučiai turėtų galimybes pasiekti to, ko ir svajoja - pasaulinio lygio sportinių aukštumų ir kad apie juos išgirstų visas pasaulis. Tada jie drąsiai ir išdidžiai galėtų pasakyti, kad jų sportinis kelias prasidėjo čia, Klaipėdoje“, - kalbėjo uostamiesčio meras V. Grubliauskas.

Šią vasarą Klaipėdoje iš viso ketinama surengti dvi „Barca Academy Baltic“ stovyklas.

Pirmoji penkių dienų „Barca Academy“ stovykla-turnyras Klaipėdoje prasidėjo birželio 27-ąją, antroji planuojama liepos 4-ąją.

Stovyklose jaunieji futbolininkai treniruosis pagal itin vertinamą sportinio ir asmeninio tobulėjimo programą. Klaipėdiečiai organizatoriai viliasi, kad, sulaukus pasisekimo, bus pakloti pamatai „Barca Academy“ padaliniui uostamiestyje ir jo nuolatinei veiklai čia.

„Barca Academy Baltic“ rengiamose stovyklose futbolo paslapčių moko ne tik gerai žinomi klaipėdiečiai, tarp kurių ir Robertas Poškus, bet ir „FC Barcelona“ klube dirbantys specialistai.

Pasak stovyklos organizatorių, berniukų ir mergaičių tarp treniruočių lauks įvairios laisvalaikio pramogos bei edukaciniai užsiėmimai, kurie apims ne tik sportinį ugdymą, bet ir asmeninių savybių tobulinimą.

Talentingiausiems stovyklų dalyviams taip pat bus suteikta galimybė vykti ir į „Barca Academy“ peržiūras Ispanijoje.

„Didžiausias mūsų noras, kad Klaipėdoje būtų įkurta nuolatinė “Barca Academy„ atstovybė, apimsianti Rytų Europos ir Skandinavijos regionus. Tokiu atveju netolimoje ateityje galėtumėme plėsti savo bendradarbiavimą su Barselonos klubu ne tik futbolo, bet ir krepšinio, ledo ritulio, rankinio, o gal net ir kitų sporto šakų srityse“, - atviravo „Barca Academy Baltic“ projekto vadovas Robertas Poškus.

Šiuo metu pasaulyje jau veikia beveik pusšimtis „Barca Academy“ padalinių, rengiama daugiau nei 180 stovyklų, o jose sportuoja daugiau nei 45 tūkst. vaikų penkiuose pasaulio žemynuose.

Pasak ilgamečio Lietuvos nacionalinės rinktinės futbolininko R. Poškaus, šių metų „Barca Academy Baltic“ organizuojamų stovyklų biudžetas turėtų siekti daugiau nei 200 tūkst. eurų.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder