Klaipėda vėl priims paplūdimio tinklinio lyderius

Po metų pertraukos į Klaipėdą grįžta šalies paplūdimio tinklinio čempionato kovos - Lietuvos tinklinio federacija (LTF) patvirtino, kad šių metų rugpjūčio mėnesį Antrosios Melnragės Klaipėdos pliažo tinklinio klubo įrengtame tinklinio aikštyne vyks šalies paplūdimio tinklinio čempionatas.

„Super, gera žinia Klaipėdai ir klaipėdiečiams. Junkitės prie mūsų ir stebėkite geriausių Lietuvos paplūdimio tinklininkų kovas prie jūros!“ - savo „Facebook“ paskyroje pasidžiaugė Klaipėdos pliažo tinklinio klubo vadovai Andrius ir Inga Dumbauskai.

Naujai išrinktas Lietuvos tinklinio federacijos Vykdomasis komitetas iš karto ėmėsi darbų ir sudalyvavo dviejuose posėdžiuose, kurių metu priėmė ir šį sprendimą dėl Lietuvos paplūdimio tinklinio čempionato.

LTF.lt rašo: „Įvertinus ir pritarus Klaipėdos pliažo tinklinio klubo siūlymui organizuoti Lietuvos paplūdimio tinklinio čempionatą kartu su LTF Klaipėdoje, buvo patvirtina Lietuvos paplūdimio tinklinio čempionato data ir vieta - 2021 m. Lietuvos paplūdimio tinklinio čempionatas šiais metais bus vykdomas Klaipėdoje kartu su Klaipėdos pliažo tinklinio klubu rugpjūčio 14-15 dienomis.“

Raktažodžiai
Sidebar placeholder