Klaipėdiečiams įteikti LKF apdovanojimai

Lietuvos krepšinio federacija (LKF) Lietuvos krepšinio šimtmečio proga nepamiršo ir šiai sporto šakai ne vienerius metus pašventusių klaipėdiečių - „Švyturio“ arenoje vieni už indėlį į Klaipėdos krepšinio plėtrą, kiti už gyvenimo nuoplenus Lietuvos krepšiniui apdovanoti padėkomis ir LKF medaliais.

Garbingiausias LKF apdovanojimas įteiktas buvusiam Klaipėdos „Neptūno“ žaidėjui, vėliau treneriui ir direktoriui Sauliui Vilkui. Rugpjūčio 14 dieną 82-ąjį gimtadienį švęsiantis S. Vilkas pagerbtas už viso gyvenimo nuopelnus Lietuvos krepšiniui.

III laipsnio LKF apdovanojimas įteiktas ir ilgamečiam Klaipėdos „Neptūno-Akvaservio“ (buvusi „Nafta-Uni-Laivitė“) rėmėjui bei prezidentui Aleksandrui Lobačiovui.

Dar padėkos ir LKF šimtmečio atminimo medaliai įteikti būriui su krepšiniu susijusių (tiesiogiai ar per savo darbines veiklas) asmenų, tarp kurių - Jonas Kuliešius, Dalius Ubartas, Stasys Kaupys, Eugenijus Milkontas, Marius Tamolis, Laimonas Šapkauskas, Vytautas Platūkis, Alfredas Kaniava, Osvaldas Kurauskas, Sigitas Ambrazevičius, Rimantas Cibauskas, Diana Anužienė, Algirdas Vaicekauskas, Vygantas Nagys, Jūratė Grigonienė, Grigorijus Pancerovas, Ramunė Kumpienė, Romaldas Antanas Atas, Valentinas Greičiūnas, Rytis Vaišvila, Povilas Jefišovas, Genovaitė Avižonienė, Robertas Ūsaris, Rimantas Stanevičius ir šviesaus atminimo Vlado Knašiaus dukra Lidija.

Nepamiršti liko ir miesto valdžios atstovai: Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas ir buvęs uostamiesčio meras Rimantas Taraškevičius bei Savivaldybės administracijos Sporto skyriaus vedėja Rasa Rumšienė.

Nuolat krepšinio aktualijas sekantis ir visuomenę nušviečiantis dienraštis „Vakarų ekspresas“ taip pat sulaukė dėmesio - padėkomis ir šimtmečio medaliais atsidėkota dienraščio vyr. redaktoriui Gintarui Tomkui ir beveik du dešimtmečius sporto žurnalistu dirbančiam Pauliui Matulevičiui.

„Kiekvieno jūsų indėlis į Klaipėdos krepšinį - svarbus ir vertinamas“, - spausdami nominantams rankas sakė LKF prezidentas Vydas Gedvilas ir LKF generalinis sekretorius Mindaugas Balčiūnas.

Tiesa, padėkų ir šimtmečio medalių pirmadienį į „Švyturio“ areną atsiimti dėl užimtumo ar iš anksto suplanuotų atostogų atvyko ne visi išvardinti asmenys - jiems padėkos bus perduotos atskirai.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder