Klaipėdiečiui Dakaro ralis baigtas: lūžo keturračio priekinės pakabos dalis (1)

Iš Saudo Arabijos atskriejo liūdnos žinios – Dakaro ralyje keturračiu klasėje po dviejų etapų pirmavęs klaipėdietis Laisvydas Kancius bus priverstas anksčiau laiko krautis lagaminus ir keliauti namo. To priežastis – trečiajame etape lūžusi technika.

“Deja, nutinka kartais taip, kad ir kaip norėtum, bet problemos išspręsti negali. Lūžo priekinės pakabos dalis, kurios nei turiu nei negaliu pakeisti dykumoje. Man viskas gerai. Labai labai ačiū visiems už palaikymą!“ – savo facebook paskyroje rašė L. Kancius ir įkėlė video įrašą, kuriame matyti, kaip sraigtasparnis jo keturratį, pakabintą ant specialios virvės, išgabena iš Dakaro ralio trasos.

„Vakarų eksprese“ rašėme, kad L. Kancius per pirmuosius du etapus L. Kancius demonstravo stulbinančius rezultatatus - pirmąjį etapą keturračiu įveikė pirmas, antrąjį etapą - ketvirtas ir iki trečiojo etapo nesėkmės, kai pavedė technika, keturračių įskaitoje būvo lyderis.

Nepaisant visko, 2022 metų Dakaro ralis klaipėdiečiui suteikė ir teigiamų emocijų – L. Kancius tapo pirmuoju lietuviu, kuriam pavyko laimėti Dakaro ralio etapą keturračių įskaitoje.

Apskritai Dakaro ralio istorijoje, įskaitant ir automobilių klasę, tai buvo vos antras lietuvių laimėtas etapas Dakaro ralio istorijoje. 2020 metais pirmąjį etapą automobilių klasėje laimėjo Vaidotas Žala.

Sidebar placeholder