Klaipėdietė - tarp Europos jaunių irkluotojų elito

Klaipėdos irklavimo centro atstovė Auksė Nastičiūtė Prancūzijoje vykusiame Europos jaunių irklavimo čempionate kartu su porininke iš Vilniaus Gabija Stankevičiūte iškovojo penktąją vietą.

Vytauto Didžiojo gimnazijos auklėtinę A. Nastičiūtę dvivietėje porinėje valtyje su minėta porininke iš Vilniaus nuo ketvirtosios vietos skyrė vos 0,4 sek.

Pasak Klaipėdos irklavimo centro direktoriaus Liudviko Mileškos, Auksė praėjusiais metais su Lietuvos rinktine jau startavo Europos jaunių čempionate, taip pat ir Baltijos šalių čempionate, kur įgavo nemažai patirties ir šiais metais aukščiausio tarptautinio lygio varžybose jau jaučiasi kur kas drąsiau.

Sportininkės treneris Tadas Katliorius sakė, kad per žiemos sezoną dėl įvairių priežasčių visos apimties treniruočių plano įvykdyti nepavyko, tačiau startas Europos jaunių čempionate parodė, kad sportininkė yra geros formos, ir pasaulio čempionate, kuris ir vėl vyks Prancūzijoje, galima tikėtis aukštų rezultatų.

TRADICIJA. Klaipėdos irklavimo centras turi tradiciją sėkmingai pasirodžiusius sportininkus ir jų tėvelius kartu su bendruomene pasveikinti su pasiektu rezultatu bei aptarti tolesnio bendravimo ir tikslo siekimo klausimus. Pagerbta buvo ir Auksė Nastičiūtė.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder