ČEMPIONĖS. Štai ši Klaipėdos krepšinio mokyklos U16 mergaičių komanda pelnė nugalėtojų taurę ir aukso medalius. Organizatorių nuotr.

Klaipėdietėms antrus metus iš eilės sužibo auksas

Klaipėdos krepšinio mokyklos auklėtinės, treniruojamos Tomo Tupalskio, iškovojo Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (LIDL-MKL) jaunučių U16 merginų čempionato B diviziono nugalėtojų taurę. Klaipėdietės šiose pirmenybėse neturi lygių jau antrus metus iš eilės.

Finalo ketverto kovos vyko Klaipėdos sporto rūmuose.

Jį buvo patikėta organizuoti Klaipėdos krepšinio mokyklai ir čempionato finalinis akordas pažymėtas aukšto lygio kovomis bei puikiais organizaciniais įgūdžiais.

Lyg vyšnaitė ant torto buvo tai, kad klaipėdietės dar sugebėjo savo sirgalius pradžiuginti aukso medaliais.

Klaipėdietės pusfinalio akistatoje net 44 taškų skirtumu 88:44 sutriuškino Plungės SRC atstoves.

Klaipėdietes į pergalę vedė Augustė Pušinskaitė ir Greta Vainorytė, atitinkamai surinkusios 33 ir 37 naudingumo balus.

Kitoje pusfinalio kovoje Panevėžio SC krepšininkės 38 taškų skirtumu - 90:52 nukovė Vilniaus KM II atstoves.

Klaipėdietės didžiajame finale viešnias iš Panevėžio nugalėjo dviženkliu skirtumu - 76:66. Tiesa, ilgą laiką virė itin nuožmi ir atkakli kova, tačiau klaipėdietės rungtynių pabaigoje parodė šaltus nervus ir išplėšė pergalę.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Greta Vainorytė, surinkusi 32 naudingumo balus.

"Finalas, kokio pati Eurolyga pavydėtų, pagarba varžovėms.

Mergaitės atidavė visą širdį ir save paliko aikštelėj 100 procentų. Labai didžiuojuosi jomis. Dvejus metus tapti čempionėmis - nerealu. Mes kuriame istoriją.

Labai ačiū visiems už palaikymą, už pagalbą ir už viską„, - nurimus finalo aistroms savo “Facebook" paskyroje rašė Klaipėdos krepšinio mokyklos treneris Tomas Tupalskis.

Į simbolinį geriausių žaidėjų penketuką pateko dvi Klaipėdos krepšinio mokyklos auklėtinės - G. Vainorytė ir A. Pušinskaitė.

Prizininkes apdovanojo Lietuvos krepšinio federacijos viceprezidentas Rimantas Cibauskas, Klaipėdos krepšinio mokyklos direktorius Laimonas Šapkauskas ir „Neptūno“ žaidėjos - Agnė Černeckytė ir Dalia Donskichytė.

GERIAUSIOS. Į simbolinį geriausių žaidėjų penketuką pateko dvi Klaipėdos krepšinio mokyklos auklėtinės - Greta Vainorytė (antra iš dešinės) ir Augustė Pušinskaitė (pirma iš dešinės). Organizatorių nuotr.

GERIAUSIOS. Į simbolinį geriausių žaidėjų penketuką pateko dvi Klaipėdos krepšinio mokyklos auklėtinės - Greta Vainorytė (antra iš dešinės) ir Augustė Pušinskaitė (pirma iš dešinės). Organizatorių nuotr.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder