Klaipėdoje – „Barça Academy“ stovyklos, planuose – ir akademijos padalinys

Prestižinė visame pasaulyje padalinių turinti „FC Barcelona“ futbolo akademija „Barça Academy“ kelia koją į Lietuvą. Jau šią vasarą Klaipėdoje vyks dvi tarptautinės futbolo stovyklos vaikams, o „Barça Academy“ vadovas neslepia, kad yra planų Lietuvoje atverti ir akademijos regiono padalinį.

„Neslėpsiu, mūsų klubas yra labai patenkintas pas mus esančiais lietuviais, jų rezultatais ir atsidavimu darbui. Tai mūsų apsisprendimą tik paspartino“, - sakė „Barça Academy“ vadovas Carlesas Martinas Martinezas.

Barselonos klube dirba būrys lietuvių, tiesa, krepšinio komandoje. Eurolygoje pirmaujančią „Barcelona“ ekipą treniruoja Šarūnas Jasikevičius, o jam padeda Darius Maskoliūnas, Tomas Masiulis ir Justinas Grainys.

Pirmasis akademijos bendradarbiavimo su Klaipėda etapas yra surengti dvi vaikų ir jaunimo futbolo stovyklas, kurios vyks po penkias dienas. Pirmoji prasidės birželio 27-ąją, antroji – liepos 4 dieną. Į jas bus kviečiami 8-14 metų berniukai ir 10-16 metų mergaitės iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos.

„Tikiuosi, kad per stovyklas ir glaudų bendradarbiavimą išugdysime ne vieną talentingą žaidėją. Kiek žinau, lietuviai yra gabūs komandiniams žaidimams. Lietuvoje krepšinis iki šiol yra aukšto lygio, o futbolas ir rankinis tokie buvo prieš 30 metų“, - sakė C. Martinas.

Pasak „Barça Academy“ vadovo, užsiminusio, kad „Barcelona“ planuose yra savo akademijos padalinio steigimas Lietuvoje, planuojamas bendradarbiavimas ir kitose sporto šakose, tokiose kaip krepšinis, rankinis ir ledo ritulys.

Šiuo metu visame pasaulyje yra beveik pusšimtis „Barça Academy“ padalinių, organizuojama daugiau nei 180 stovyklų, o po akademijos vėliava sportuoja per 45 tūkstančius vaikų penkiuose pasaulio žemynuose.

„Barça Academy“ yra pavyzdinė „FC Barcelona“ mokykla, skirta berniukams ir mergaitėms nuo 6 iki 18 metų. Jos pagrindinis tikslas yra suteikti visapusišką treniruočių aplinką savo mokiniams.

Šis mokymo metodas, eksportuojamas į visą pasaulį, bando išplėsti „Barcelona“ modelį ir populiarinti klubo darbo filosofiją tarptautiniu mastu.

„Barça Academy“ dirba pagal savo konkretų modelį, pagrįstą Barselonos klubo metodika. Jis  apima kūrybiško, atakuojančio futbolo prekės ženklo ir teigiamų vertybių, tokių kaip pagarba, pastangos, ambicijos, komandinis darbas ir nuolankumas, propagavimą.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder